Ardahan’da Öğrencilik Ve Öğrenci Hayatı

     1) Ardahan’da Üniversite Nerededir ? Kampüsü Nasıldır ?

2008 yılında kurulmuş olan Ardahan Üniversitesi Doğu Bozkır ovasının üzerine kurulmuş olan gözde üniversitelerimizden biridir. Bu üniversitenin içinde bulunan kampüs yeşillik ve doğa bakımından pek verimlidir.

     2) Ardahan ‘da Ulaşım Nasıldır ?

Yeni alınan otobüsler ile soğuk kış günlerinde bile öğrencilere sıcak bir ulaşım sunan belediye öğrenciler için ek seferler koyarak üniversiteye ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

     3) Ardahan’ın Mutfağı Ve Fiyatları ?

Bölgesinden dolayı Ardahan Mutfağında ağırlıklı bulunan et ve et ürünleri öğrenciler için oldukça uygun fiyatlara temiz lokantalara sunulmaktadır. Öğrenciler için yapılan bazı özel indirimler ile esnaf öğrenciyi lokantada tutmaya alışık. Feselli,katmer Ardahan mutfağının vazgeçilmezleri arasında yer alır.

     4) Ardahan Halkının Öğrencilere Yaklaşımı Nasıldır ?

Doğu insanının güzel yaklaşımlarını sunduğu öğrenciler okul ve şehirde mutlu tavırlar sergilemeye devam ediyor. Hepimizin istediği güzel insanlarla birlikte olan bu şehir öğrenciler için vazgeçilmez olmaya başladı.

      5) Ardahan’da Gezilebilecek Yerler Nerelerdir ?

Kısır Dağı, Ardahan Kalesi, Şeytan Kalesi Ardahan şehrinin görülmesi gereken tarihi yerleri arasında yer almaktadır. Sizlerde Ardahan’da okuyorsanız veya okuyacaksanız mutlaka buraları gezmelisiniz.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Dr. Dilek Gürsoy Almanya’da Yılın Doktoru Seçildi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478