Ayakkabılarının Sizin Hakkınızda Söylediği 20 Tuhaf Şey

Bazı insanlar ayağınıza taktığınız şeyin kişiliğinizin özelliklerini yansıtabileceğini iddia edebilir. Bu iddia kolayca tartışmalı görünebilir. Buna sadece “örtüye” göre her şeyi yargılayan yüzeysel bir kişi tarafından yapılan türden bir ifade diyebilirsiniz. Ve evet, bazı insanlar muhtemelen ayakkabılara çok fazla dikkat ediyor.

Ama ayakkabılar gerçekten birinin kişiliğinin bazı unsurlarını ortaya çıkarabilir mi? Kesinlikle belki! Aşağıdaki Ayakkabının Sizin Hakkınızda Söylediği 20 Tuhaf Şey listesinde okuyacağınız şeylerin çoğunun bilimsel çalışma veya araştırma tarafından desteklenmediğini unutmayın.

Bu listeyi yalnızca eğlence amaçlı sunuyoruz. Ve umarım aydınlatıcı olmasa da eğlenceli bulursunuz.

20 – Tembel

Tatiller sırasında tembel günlerde veya plaj günlerinde parmak arası terlik kullanan insanlar tembel olarak tanımlanamaz, çünkü bu oldukça normaldir. Ancak, günlük ayakkabısı olarak giymeyi sevenler ortalamadan biraz daha tembel olabilir. Suçlama yok … biz parmak arası terlikleri de seviyoruz, ama sadece tembel günlerde!

 

19- Materyalist Kız

Modern moda uzmanları, stilettoları olan kadınların genellikle bir gün tamamen bağımsız (muhtemelen patronlar) olduğu belirlenen hırslı kızlar olduğunu öne sürüyor.

Bazıları, stilettoları seven kadınların zengin bir adam ve zengin bir evliliğin peşinde olduğunu kabul etmiyor. Öyle ya da böyle, gösterişli stiletto giymeyi seven kadınlar genellikle materyalist olarak tasvir edilir.

 

18- Moda Kurbanı

Modaya uygun tip söz konusu olduğunda, favori ayakkabı yoktur. Spor ayakkabılar, botlar, yüksek topuklu ayakkabılar veya daireler olması önemli değil; moda oldukları sürece, modaya uygun kişi onları satın alıp giyecektir.

Yeni bir moda ortaya çıkana kadar onları giyecekler. Sonra modaya uygun adam veya gal yeni bir çift ayakkabı için biraz para harcamak zorunda kalacak … yine…

 

17- Retro

Retro tip, modaya uygun tipin tam tersidir. Eski, klasik ama bakımlı ayakkabılarını çok severler.

Ne olursa olsun, yeni olmayan ama iyi bakılan ayakkabılar giyen kişinin karakterini gösterir: sadık ve hayattaki seçimlerinden emindirler.

16- Kaşif

Üniversitede öğretmenlerinizde, yerel pazarda alışveriş yaparken birkaç erkeğin yürüyüş ayakkabısı veya dağcılık botu giydiğini fark etmiş olabilirsiniz. İçlerinde ruhlarının ve ayaklarının dinlenmesine hiç izin vermezler. Uzun yürüyüşleri ve dağları hayal ederler sürekli… Burger King’de sıra beklerken bile…

 

15- Parti Manyağı

Parlak ayakkabılar dikkat çekmek isteyenler içindir . 1990’larda, kendisine saygı duyan her genç için mutlak bir zorunluluktu.

Renkli veya ilginç ayakkabılar giyenler genellikle dışa dönükler. Ayrıca partileri hayattaki hiçbir şeye değişmezler.

 

14- Oyuncu Adam

“Oyuncu” çok özel bir kategoridir. Başlangıç ​​olarak, her zaman bir adamdır. Ayakkabılarına hayattaki çoğu şeyden daha fazla önem veren bir adam.

Ucuz bir gömlek veya pantolon giyebilir, ancak ayakkabıları her zaman mini bir servete mal olur. İtalyan deri elbise ayakkabılarını yaz aylarında bile … kumsalda … şortu ile gömleksiz bile giyebilir

Evet, O bir adam!

 

13- Feminist

Kama moda tutkunları tarafından kasıtlı ve güçlü olarak tanımlanmaktadır. Güçlü bir benlik duygusuna sahip olan ve genel olarak çok giden kadınlar için idealdir.

Kama takan kadınlar nerede olurlarsa olsunlar güçlü bir varlık gösterirler ve Kate Middleton bu tür ayakkabı giyenin mükemmel bir örneğidir.

 

12- Kendinden Emin Tip

Düz ayakkabılar hakkında ne hissederseniz hissedin, gerçek şu ki, sadece gerçekten kendilerine güvenen erkekler ve kızlar her zaman giymeyi tercih ediyorlar.

Ayrıca,iş yerlerinde uzun süre ayakta durmak ve dolaşmak için çok rahattır, bu da kullanıcılarının giydiklerinden daha önemli şeylere odaklanmalarına yardımcı olur.

 

11- Cilveli Tür

Diz boyu botlar genellikle seksi görünür. Özellikle uzun bacaklı çekici bir kadın onları giydiğinde. Ama bir dakika … gerçekten uzun bacakları olanlar mı giyiyor…

Diz üstü çizmeler genellikle daha uzun ve ince bacaklara sahip olma yanılsaması yaratır. Bu uzun bacaklar bir yanılsama olabilir; bu tür ayakkabıların kullanıcıları genellikle dikkat çekmek ister…

 

10 -Enerjik Tip

Moda uzmanları, spor ayakkabı giymeyi seven insanların genellikle çok enerjik ve genç görünümlü minyon tipli olduğunu öne sürüyor.

Sosyalleşmeyi severler ve yaklaşılması kolaydır. Her zaman yardım etmeye istekli oldukları için hayatınızı kolaylaştırırlar.

 

9- Mükemmeliyetçi

Mokasen giyen insanlar genellikle çok sorumlu ve detay odaklıdır. Her küçük ayrıntıyı yönetmezlerse, huzur bulamayacak tiptedir.

Bu nedenle, sorunları olan insanlara dayanamıyorsanız, mokasen kullanıcılarından uzak durun.

 

8- Güvensiz Tip

Güzel topuklar, yürürken size bir his hissi verebilir ve size ekstra bir zarafet kazandırır.

Ancak, çok yüksek olduklarında (veya daha da kötüsü, “tıknaz”), sizi gerçekten yetersiz gösterebilirler. Ayrıca bir kişinin fazladan birkaç inç yüksekliğinde güvensizliğini ve çaresizliğini tespit edebilirler.

 

7- “Liberal”

Parmak arası terlikten spor ayakkabılarına kadar perişan görünümlü, ucuz ve hatta kirli ayakkabılar, liberal ayakkabı kullanıcısını verir.

Daha da basitleştirmek için, bu tür bir erkek ya da kız, ayakkabı ayaklarını çoğunlukla soğuk havalardan koruduğu sürece ayakkabılarıyla ilgili bir lanet vermiyor. Yazın çoğunu yalınayak dolaşarak geçiriyorlar.

 

6- Çalışkan

Workboot kullanıcısı çok bilinçli, çalışkan ve hayatında nereye gittiğini tam olarak biliyor. Bu çok pratik bir insan. Her zaman bir planları (veya iki tane) vardır.

Çalışma kitabı giyen kişi, B planı yoksa adım atmaz. Ve planları, A veya B, genellikle çok zor işler içerir … her zaman botlarını giymesine şaşmamalı.

 

5- Çok Yönlü Tip

Spor ayakkabı şüphesiz çok yönlü olan biri için ideal ayakkabıdır… yeni seçenekleri ve farklı fikirleri keşfetmeye açık enerjik bir kişi.

Bu insanlar genellikle belirli bir yaş grubuna ait değildir. Bu yüzden sık sık 18 yaşında bir çocuğu ve 65 yaşında bir çocuğu, aynı enerjiye ve tutkuya sahip, spor ayakkabılarını sallamak için göreceksiniz.

 

4- “Yenilikçi”

Hipster ayakkabılar kovboy çizmeleri, spor ayakkabılar, vintage ayakkabılar, sıra dışı ayakkabılar ve çeşitli daireler içerebilir. Yine de bir bükülme var.

Ne tür ayakkabılar giyiyorlarsa olsunlar, bir çift ayakkabı şoklarına ve özellikle de hipster gözlüklerine uymak zorunda. Eğer gözlüklerle iyi bir kombinasyon oluşturmazlarsa, iyi “yenilikçi” değillerdir.

 

3- Para Kazanan

Bu tip genellikle agresif, saygısız ve iğrençtir. Servetlerini göstermek ve övünmek için şu anda piyasadaki en pahalı ayakkabıları satın alırlar.

Bu tip ayakkabı giyenin kendine özgü bir hali yoktur. En kötü ayakkabıyı bile gösteriş için satın alacaklar. Tek kriterleri kitlelere uygun olmaktır.

 

2- Yüzeysel Kız

Bu tip para kazanıcı, moda kurbanı ve materyalist kıza benzeyebilir … ancak fark edilir farklılıklar var.

Yüzeysel kız para kazananın satın aldığını satın alamaz; moda dünyasındaki her yeni eğilimi takip etmez ve zengin koca peşinden gitmezler.

Sadece yapabildiklerini göstermeyi severler. Gösterişli dikkat çekmek ve süslü renkli ayak parmaklarını göstermek için kontrast saten arkası açık sivri uçlu elbiseler giyerler. Ortamdaki en parlak kız değil ama en flashiest biridir.

 

1- Stresli Tip

Her şeyden endişe eden ve stresli olan insanlar, dolaplarında kendilerini bekleyen birkaç kutu haber ayakkabısına sahip olma eğilimindedir. Neden? Çünkü bu tür ayakkabı giyenler duruma göre yepyeni ayakkabılar giymelidir.

Bir arkadaşın düğünü yeni ayakkabılar demektir. Bir arkadaşınızın partisi yeni ayakkabılar demektir. Yeni bir tarih yeni ayakkabılar demek… ve liste uzayıp gidiyor.

O sadece yardım edemez. Ne de olsa zihinsel bir şey. Aslında, araştırmacılar, yeni ayakkabılar almaya devam etme kararının, bu insanların görünüşleri ve başkalarının kendileri hakkında ne düşündüğü konusunda sık sık endişe duymalarından kaynaklanabileceğini bile ileri sürüyorlar.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Geleceğin En İyi 10 Şehri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478