PUBG Mobile: Hesabınızı Kalıcı Olarak Silme

PUBG Mobile yeni zirvelere ulaşmaya devam ediyor ve mobil video oyunu pazarındaki hemen hemen her rekoru kırıyor. Oynaması ücretsiz battle royale, 226 milyon dolar gibi şaşırtıcı bir miktar kazandığı için geçen ay en yüksek hasılat yapan mobil oyun oldu.

Hepimizin bildiği gibi, ilerlemenizin oyunun resmi sunucularına kaydedilmesi için bir PUBG Mobile hesabı gereklidir. Bu hesaplar Facebook veya Twitter hesabınızı oyuna bağlayarak oluşturulabilir.

Bir PUBG Mobile hesabı, oyunu kaldırsanız bile ilerlemenizin kaydedilmesini sağlar. Bu, oyunu yeniden yüklediğinizde, en son bıraktığınız yerden devam edebileceğiniz anlamına gelir.

Ancak, hesaplar oluşturmanın yanı sıra, oyuncular artık PUBG hesaplarını kalıcı olarak silebilecekleri süreci merak ediyorlar. Oyunun bir hesabı sunucularından kalıcı olarak kaldırma seçeneği olmasa da, bir oyuncunun PUBG Mobile hesaplarını iyi bir şekilde devre dışı bırakabileceği alternatif bir yöntem vardır.

PUBG Mobile hesabını kalıcı olarak silme

Bir oyun hesabını silmenin en iyi yolu, uygulamayı PUBG Mobile’da oturum açmak için kullandığınız hizmetten kaldırmaktır.

Oyuna bir Facebook hesabı bağladıysanız, PUBG hesabınızı silmek için aşağıda listelenen adımları izleyin:

  1. Herhangi bir tarayıcıdan Facebook hesabınıza giriş yapın.
  2. Hesabınızın ana ayarlarını açın.
  3. Uygulamalar ve Web Sitesi bölümüne gidin.
  4. PUBG Mobile’ı bulun ve listeden kaldırın.

Twitter hesabınızı PUBG Mobile oynamak için kullandıysanız, erişimi iptal etmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

  1. Herhangi bir tarayıcıdan Twitter hesabınıza giriş yapın ve https://twitter.com/settings/account adresini ziyaret edin.
  2. Sayfayı aşağı kaydırın ve hesaba gidin >> Uygulamalar ve Oturumlar >> PUBG Mobile
  3. PUBG Mobile hesabını silmek için ‘Erişimi İptal Et’ düğmesini tıklayın.
0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile’da Geri Tepme Nasıl Kontrol Edilir?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478