YouTube Düğün Videoları için 24 Arka Plan Müzik Parçaları

Resmi: Sonbahar düğün sezonu başımızda! Sosyal medya yayınlarımızın gülümseyen çiftlerle dolu olduğu bir dönem. Ancak profesyonel ve serbest videograflar için düğün sezonu bundan çok daha fazla. Bu birkaç kısa ay ekmek ve tereyağımız. Futbolu unut – Pazar günlerimiz ve Pazartesi günlerimiz, müşterilerimiz tarafından onlarca yıl hatta belki de nesiller boyu değerli olacak hatıra kalitesinde görüntüleri çekmek ve düzenlemek içindir. Ama baskı yok.

Kaliteden ödün vermeden zamandan tasarruf etmenin (ve belki de birkaç kuruşun) yollarını aramamızın şaşılacak bir şey yok – ve bu, telifsiz müzik parçalarının devreye girdiği yer. Rustik akustik melodilerden güçlü boru organlarına kadar bir parça var her stile uygun. Düğün videolarınızı hayata geçirmek için bu romantik parçaları kullanın.

Gelin Geliyor

Da-dum-duh-dum . Dobby ev kedisi ve memur olarak en sevdikleri oyuncak ayı ile düğün oynarken milyonlarca çocuk tarafından mırıldanan mükemmel düğün melodisi. Biraz klişe olabilir, ancak bu melodiler bir nedenden dolayı klasiktir ve yüzleşelim, hiçbir düğün turu onlarsız tamamlanmayacaktı.

 

Wagner’in Düğün Mart İndir

 

Mendolsohn’un Düğün Mart İndir

 

Pachelbel’in “Canon in D” yazılımını indirin

 

Bach’ın “Air on the G String” i indirin

 

Klasik Romantizm

Ama klasik bir düğün videosu için tam Mendolsohn’a gitmenize gerek yok! Zarif melodileri daha modern hassasiyetlerle birleştiren tonlarca harika düğün pisti var. Müşterileriniz kendilerini bu geleneksel melodilere gece boyunca dans ederken gördüklerinde kendilerini kraliyet gibi hissedecekler.

İndir A Little Night Music Romanza Andante Müzik

“Canon in D” ye Yeni Bakış

Download “Dünyanın En İyisi”

Bu Muzaffer Klasik Piyano Müziği İndir

Download “Düğün Gününüz”

Download “Yeni Aşk”

Download “Düğün Günümüz (Her Zaman ve Daima)”

Download “Evin Kollarında”

 

Bin Yıllık Aşk Hikayesi

Pinterest inanılırsa, şık ve rustik bir düğünden daha fazla à la modu yoktur. Daha fazla çiftin couture’den daha rahat bir etkinlik seçmesi ile, büyük günlerinden bu canlandırıcı parçalardan daha iyi müzik eşleştirmek için daha iyi bir müzik hangisi? Bir sonraki düğün videonuza romantik bir tuhaf dokunuş eklemek için bu ezgileri kullanın.

Download “Anı Yaşayın”

Eğlenceli Gitar ve Ukelele Müzik İndir

Download “Düşler Gerçekleşiyor”

İndir Akustik Müzik

Romantik Akustik Gitar Tema Müzik İndir

Download “Bir Sevgilinin Hikayesi”

Download “İşte Okyanus Kadar Geniş Bir Aşk”

Download “Sonsuza Kadar Aşık”

 

Sonsuza dek mutlu

Tamam Buzzfeed, anlıyoruz! Disney temalı gelinliklerden tema parkı düğünlerinin giderek artan popülaritesine kadar bir şey kesindir: herkes düğün gününde büyüyü hissetmek ister. Küçüklüğümüzden beri, masallar bize sevginin sonsuza dek mutlu bir şekilde giden yolu açtığını öğretir. Yetişkinler olarak, bunun biraz daha karmaşık olduğunu biliyoruz, ancak bir düğün için oldukça güzel bir his. Bu masal ilham parçaları ile yakalayın.

İndir Peri Masalı Film Tema Müzik

Yansıtıcı çan ve Arp müzik indir

İndir Peri Masalı Film Tema Müzik

Download “Sahada Kriket”

Masal fantezisinden çiftlik evine kadar, bu düğün müzik parçaları müşterilerinize hayatlarının en unutulmaz gününe geri dönmelerine yardımcı olur, aynı zamanda size zaman ve para kazandırır. Koleksiyonun tamamını aşağıdan indirin!

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

YouTube Açıklayıcı Videolar İçin Müzik Parçaları

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478