Gündem

18 Yaşındaki Aleyna Ağgül ‘Ölümümden Gökhan Argın Sorumludur’ Diyerek İntihar Etti

Iğdır’da yaşayan  18 yaşındaki Aleyna Ağgül, geride bir not bırakarak intihar etti. Bıraktığı notta genç kızın ismini verdiği Gökhan Argın ile oğlu, gözaltına alınıp adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı belirtildi. Gökhan Argın, oğluyla arkadaşlık yapan genç kıza, oğlunun telefonunda gördüğü fotoğraflarla şantaj yaparak birlikte olduğu iddia edildi. Bunun üzerine 18 Yaşındaki Aleyna Ağgül ‘Ölümümden Gökhan Argın Sorumludur’ Diyerek İntihar Ettiği iddia ediliyor.

18 Yaşındaki Aleyna Ağgül ‘Ölümümden Gökhan Argın Sorumludur’ Diyerek İntihar Etti

30 Eylül günü Iğdır’ın Pir Sultan Abdal Mahallesi’ndeki evlerinin 5. katından kendin bırakan 18 yaşındaki Aleyna Ağgül hayatını kaybetti. Aleyna Ağgül’ün ‘Ölümümden Gökhan Argın sorumludur’ yazılı bir not bıraktığını anlayan polis, baba Gökhan Argın ile oğlu Göktürk Argın’ı gözaltına aldı.  Gözaltına alınan baba-oğul ifadelerinin ardından delil yetersizliği nedeniyle adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Iğdır’da inşaat işiyle uğraşan 42 yaşındaki Gökhan Argın, oğlunun cep telefonuna bakarken Aleyna’nın uygunsuz fotoğraflarını gördüğü ve Aleyna’ya ulaşan Gökhan Argın, genç kızı ofisine çağırarak fotoğraflarla şantaj yapıp genç kızla birlikte olduğu iddiaları öne sürüldü. Yaşanan olay sonrası bunalıma giren ve olayı kimseye anlatamayan genç kız intihar ettiği iddia edilmekte.


[ilgiliMakale]

Not bıraktı: Ölümümden Gökhan Argın sorumlu

 

Bunun üzerine kızının ‘intihar izlenimi’ verilerek öldürüldüğünü söyleyen  baba  Kemal Ağgül, Kızlarına komplo kurulduğunu iddia ederek ‘Bu intihar değil, çocuğuma komplo kurdular. Kızımın düştüğünün söylendiği yer amcamların apartmanı. Kızımın vücudundan hiçbir kırık yoktu sadece kafasının arkasında bir darbe vardı. Kızımı öldürüp oraya bıraktılar. Çantasını ve ayakkabısını alınarak götürülmüş ve o binanın üst katına bırakıp ‘intihar süsü’ verdiler. Bu adamın önceden de hemşire ve öğretmen sevgilisi olduğunu söyleniyordu. Kızım 18 yaşına yeni girdi, üniversiteye hazırlanıyordu, özel öğretmen tutmuştum, matematik dersi alıyordu. Öldüğü gece 9’da alıp götürmüşler. Kızıma zorla içki içirmişler, Aleyna içmez’ dedi. Baba Ağgül ayrıca Göktürk Argın’ın babası Gökhan Argın’a ‘Bu iş tamam’ diyerek mesaj attığını da iddia etti.

Adli Tıp raporuyla ortaya çıkacak

Yapılan otopsinin ardından Aleyna’nın cenazesi, Iğdır Asri Mezarlığı’na defnedildi. Kesin ölüm nedeni ise adli tıp raporu ile ortaya çıkacak. Aleyna’nın kendisinden 6 yaş büyük ağabeyinin de 3 yıl önce Marmaris’te denizde boğularak hayatını kaybettiği belirtildi.


➡Diğer Gündem Haberleri İçin TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu