Gündem

365 Dni (365 Gün) Filmi Hakkında Detaylar ve Yorumlar

Polonyalı yazar Blanka Lipinska’nın ok tartışılan romanına uyarlanan dram ve romantizm unsurlarının işlendiği 365 Dni ( 365 Gün) olarak bilinen film Haziran ayında yayılandı. Orijinal ismi “365 Dni” olan 2020 yapımı 365 Gün filmi Netflix’te yayınlandığı günden itibaren çok izlenen ve çok konuşulan filmler listesinde yer aldı.

Yönetmenliğini Barbara Bialowas ve Tomasz Mandes’in yaptığı filmin başrollerini Massimo ( Michele Morrone ) ve Laura (Anna Maria Sieklucka) üstlendi. Film İtalya ve Niepołomice’de (Polonya) çekildi.

 

365 Dni ( 365 Gün ) Filminin Konusu

icilya Mafya ailesinin bir üyesi olan genç ve yakışıklı Massimo Torricelli, babasının öldürülmesinin üzerine onun yerine geçer. Genç bir kadın olan Laura ise, Verşova’da lüks bir otelde satış direktörü olarak çalışır. Kariyer hayatında oldukça başarılı olan Laura’nın özel hayatında işler pek de yolunda gitmez. Erkek arkadaşı Martin ile ilişkisine son bir şans veren Laura, sevgilisi ve birkaç arkadaşı ile birlikte Sicilya’ya gider. Bu gezi Laura’nın hayatının değişmesine neden olur. Sicilya’da yolu Massimo ile kesişen Laura, adanın en tehlikeli adamı tarafından kaçırılır. Massimo, Laura’nın kendisine aşık olması için ona 365 gün süre verir.


365 Dni ( 365 Gün ) İzleyi Yorumları

Netflix’te Haziran ayında 365 Days  filmi bir çok izleyici tarafından tepki aldı. Stockholm Sendromunu yüceltmek ibaret olduğu şeklinde yorumlar yapıldı. Sosyal medyada bir kullanıcı “Lütfen unutmayın, kurguyla gerçek arasında çok büyük bir fark var. Eğer bir erkekseniz, lütfen bu fikirlere kapılmayın. Hiçbir kadın kaçırılıp aşık edilmek istemiyor” diyerek filmi eleştirdi.

İzleyici: “Hayatımızda hepimizin ihtiyacı olan Wattpad hikayesi”

İzleyici: Süper tutku aşk herşey vardı yanlız gerçekten adam neydi öyle ya

İzleyici: Son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden bir tanesi dersem herhalde yalan olmaz. Erotizm açısından değil ama tutku ve romantizm açısından bakarsak, bit bayan olarak ben bu filme resmen bayıldım…


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu