Kamu Personel Alımları

4 Şehir Hastanesi 450 Personel Alacak

Şehir hastaneleri ve üniversite hastaneleri olmak üzere 4 hastane 450 personel alacak.

 

Celal Bayar Üniversitesi 137 Sağlık Personeli Alacak

Manisa Celal Bayar Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 Sağlık Personeli, 4 Röntgen Teknisyeni, 8 Laborant, 13 Sağlık Teknikeri, 6 Biyolog, 2 Psikolog, 2 Diyetisyen, 3 Fizyoterapist, 3 Eczacı, 2 Ebe ve 93 Hemşire lımı yapılacaktır.

Başvuru Süreci

20 Mayıs 2020 tarihi itibari ile yayımlanan ve başvuruların alınmasın başlanan personel alımı süreci için son başvuru tarihi 27 Mayıs 2020 olarak tespit edilmiştir. Şahsen veya posta yolu ile yapılacak olan başvurular geçersiz olup; yalnızca üniversite resmi internet adresinden online başvuru yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Adayların KPSS B grubu puan sıralaması ile tercih edilmesinden kaynaklı olarak resmi kanıtlı KPSS puanlarının belgelendirilmesi gerekmektedir. Yalnızca eczacı alımları için KPSS puanı geçerli olmayacaktır.


Celal Bayar Üniversitesi En Az Lise Mezun 54 Kadrolu Koruma Güvenlik görevlisi ve Personel Alacak

 

Celal Bayar Üniversitesi en az lise mezun adaylar arasından 54 kadrolu koruma güvenlik görevlisi alımı ve hasta bakım personeli alımı olarak yapılacak. Manisa Celal Bayar Üniversitesi alımına üst yaş sınırı olarak 40 açıklanmıştır.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı 4 kişi başvuru şartları; En az lise mezunu olmak. 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valiliklerce düzenlenen özel güvenlik sertifikası ile kimlik kartına (silahlı/silahsız) sahip olmak. Özel güvenlik sertifikası ve kimlik kartının ilan tarihinden itibaren en az 4 ay süre ile geçerli olması. Üniversite Hastanesinde vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak. Erkeklerde 175 cm, kadınlarda 165 cm’den kısa boylu olmamak. İş ilan (00005500089) numarası olarak verildi.

Hasta bakımı ve temizlik hizmetleri personeli alımı 50 kişi için şartlar; Ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olmak. Üniversite Hastanesinde vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak. İş ilan numarası ile (00005500367) başvuru yapılacak.

Başvurular 20 Mayıs 2020 ile 24 Mayıs 2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online yapmaları gerekmektedir. Koruma memuru alımı ve hasta bakım personel alımı ikamet şartı bulunmaktadır.


Kocaeli Üniversitesi 256 Personel Alacak

Kocaeli Üniversitesi sağlık personeli alımı kapsamında; 2 Sağlık Fizikçisi, 6 Hemşire, 214 Hemşire, 1 Fizyoterapist, 15 Sağlık Teknikeri, 6 Röntgen Teknisyeni, 2 Laborant, 10 Diğer Sağlık Personeli alımı yapılacaktır.

Yayımlanan unvanlara denk gelen ve üniversite tarafından talep edilen özel başvuru şartlarını aşağıda yer alan tablodan takip edebilirsiniz.

Başvuru Süreci ve Şartlar

Adaylar 20 Mayıs 2020 tarihi itibari ile yayımlanan kamu personel alımı ilanı dahilinde başvurularını 15 gün içerisinde Kocaeli Üniversitesi resmi internet adresi üzerinden edinecekleri form ile birlikte online başvuru şeklinde ileteceklerdir. Şahsen ya da posta yolu ile yapılan başvurular geçerli olmayacaktır.

Adayların ilgili alımlar için talep edilen özel şartların dışında KPSS B grubu puanı ile sıralanacakları puan belgelerine sahip olmaları gerekmektedir.


KTÜ 3 Sözleşmeli Personel Alacak

Konya Teknik Üniversitesi (KTÜ) Bilişim Personeli alanında ise; birer kişilik kontenjan ile; Siber Güvenlik Uzmanı, Ağ Uzmanı, Sistem Uzmanı alımı yapılacaktır.

Başvuru Süreci

KTÜ 3 sözleşmeli bilişim personeli alımı için başvuru yapacak olan adaylar bugünden (20 Mayıs 2020) itibaren başvurularını yapabilecektir. Son başvuru tarihi ise 5 Haziran 2020 tarihinde olup; üniversite sitesinden alınacak olan Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu ile birlikte gerekli evrakları son başvuru tarihine kadar Konya Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Akademi Mah. Yeni İstanbul Cad. No:235/1, 42150, Selçuklu/KONYA adresine şahsen ya da posta yolu ile iletilmesi gerekmektedir.

Başvuru Şartları

Adayların ilgili ilana başvuru yapabilmeleri için bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. KPSS sınav puanın yüzde 70’inin dahil edileceği hesaplamalar için ayrıca YDS puanı ibrazı da gerekmekte olup; yüzde 30’luk hesaplama diliminde YDS puanı kullanılacaktır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu