Teknoloji

8 Katılımcı İçin WhatsApp’ın Grup Video Görüşmesini Etkinleştirme

8 Katılımcı İçin WhatsApp’ın Grup Video Görüşmesini Etkinleştirme. Günümüz sosyal uzaklaşma dünyasında iletişim kilit nokta haline geliyor. Birçok işletme ve birey günlük işlerini gerçekleştirmek için video konferansına güveniyordu. Tek nedeni, teknoloji şirketlerinin görüntülü aramaya büyük ilgi göstermesidir.

Son zamanlarda, en güvenilir WhatsApp özellikleri izleme web sitesi olan WABetainfo, kullanıcıların bir video görüşmesine sekiz adede kadar katılımcı eklemesine izin veren yeni bir özellik fark etti. Evet, doğru okudunuz! WhatsApp artık kullanıcıların 8 kişiye kadar görüntülü grup görüşmesi yapmasına izin veriyor.

8 Katılımcı İçin WhatsApp’ın Grup Video Görüşmesini Etkinleştirme

WhatsApp yakında kullanıcıların görüntülü görüşmeye en fazla 8 arkadaş eklemesine izin verecektir . Ancak, özellik şu anda yalnızca WhatsApp’ın beta sürümünde kullanılabilir. WhatsApp’ın kararlı sürümünde kullanıma başlamak birkaç gün veya ay sürecek.

Bu nedenle, kararlı kullanıma sunulmasını bekleyemiyorsanız , WhatsApp’ın Beta sürümünü kullanmanız gerekir . Aşağıda, WhatsApp’ta sekiz adede kadar katılımcı için görüntülü aramayı etkinleştirme yöntemini paylaşacağız.

WhatsApp’ın Grup Görüntülü görüşmesini etkinleştirme:

WhatsApp’ta sekiz katılımcıya kadar görüntülü aramayı etkinleştirmek için, aşağıda verilen bazı basit adımları izlemeniz gerekir. Öyleyse, WhatsApp’da 8 Kişi Video görüşmesini nasıl etkinleştireceğinizi kontrol edelim.

Adım 1. Öncelikle Google Play Store’a gidin ve WhatsApp beta sürümünüzü güncelleyin .

Adım 2. Şimdi Android’de WhatsApp uygulamasını açın .

Adım 3. Şimdi arkadaşınızla bir video görüşmesi oturumu başlatmanız gerekiyor .

Adım 4. Sağ üst köşede bulunan ‘Katılımcı ekle’ düğmesine dokunmanız gerekir

Adım 5. Video görüşmesi konferansına yedi katılımcı daha ekleyebileceksiniz.

Bu kadar! Bitirdiniz. WhatsApp’ta 8 kişilik grup görüntülü görüşmesini bu şekilde etkinleştirebilirsiniz.

Bu nedenle, bu makale tamamen WhatsApp’ta sekiz adede kadar katılımcı için Video görüşmesinin nasıl etkinleştirileceği ile ilgilidir. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur! Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşın.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Apple Watch’da WhatsApp Nasıl Kullanılır?

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu