Öğrenci Gazetesi

Acunmedya Akademi Bölümleri ve Ücretleri 2023

Acunmedya Akademi Bölümleri ve Ücretleri 2023. Acunmedya Akademi, Acun Ilıcalı tarafından kurulmuş yarınların televizyoncuları ve profesyonel aşçıları yetiştirilmek üzere Nişantaşı Üniversitesi işbirliği ile  birbirinden usta televizyoncular ve aşçılar tarafından eğitimler verilen ve eğitim sonucu tüm dünyada ve Türkiye’de geçerli Nişantaşı Üniversitesi onaylı Acunmedya Akademi Diploması verilen programdır. Acun medya Akademi’ye katılmak için 18 yaşını bitirmiş olmanın dışında da herhangi bir koşul aranmamaktadır. Peki Acunmedya Akademi Başvuru Şartları Nelerdir? Acunmedya Akademi Bölümleri Nelerdir? Acunmedya Akademi Fiyatları Ne Kadar? Acunmedya Akademi Başvurusu Nasıl Yapılır? Gelin hep birlikte bu soruların yanıtlarını öğrenelim…

Acunmedya Akademi Başvuru Şartları Nelerdir?

Acunmedya Akademi de eğitim alabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak dışında bir ön koşul bulunmuyor. Eğitimler İstanbul Maslak Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Campüs’te yüz yüze gerçekleştirilmektedir. Eğitimlerde uygulamalı eğitimler verilecek, sonrasında da sadece başarılı öğrencilere bazı eğitimlerimizde staj imkanı sunulmaktadır. Eğitim için gerekli olan tüm malzemeler akademi tarafından sağlanmaktadır. Acunmedya Akademi’den mezun olan ve her eğitime özgü belirlenen başarı kriterlerine uygun her katılımcıya uluslararası geçerliliği olan Acunmedya Akademi sertifikası verilmektedir.

Acunmedya Akademi Bölümleri Nelerdir?

‘Hayalin İşin Olsun’ mottosuyla yola çıkan Acunmedya Akademi’de ‘Televizyon, Gastronomi ve Dijital’ alanlarında uzman televizyoncular, duayen şefler ve dijitalin üstadları eğitim veriyor.

1- TELEVİZYON BÖLÜMÜ

İleri Televizyonculuk Eğitimi

2- GASTRONOMİ BÖLÜMÜ

Profesyonel aşçılık eğitimi

Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi

Prochef Eğitimi

3- DİJİTAL BÖLÜMÜ

Dijital İçerik ve Yayıncılık Eğitimi

Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi

Google Reklamcılığı Eğitimi

CRM ve Salesforce Eğitimi


Acunmedya Akademi Ücretleri 2023 Ne Kadar?

Acunmedya Akademi ücretleri seçilen programa göre değişikli gösteriyor. Eğitimlerin ücretleri 3 bin 300 TL’den başlıyor ve 34 bin 800’e kadar yükseliyor.

  • İleri Televizyonculuk Eğitimi:  12 bin 600 TL
  • Profesyonel Aşçılık Eğitimi :  34 bin 800 TL

Acunmedya Akademi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acun Medya Akademi’ye başvuru yapmak isteyen adaylar acunmedyaakademi.com adresine giderek sayfanın sağ üstte bulunan hemen başvur butonuna basarak adımları sırasıyla tamamlamak gerekiyor.

  • Adınız ve soyadınızı girin,* Telefon numaranızı girin,* e-Posta adresinizi girin,
  • Bilgi almak için istediğiniz bölüm seçeneğinden, TV, gastronomi seçeneğini seçin,
  • KVKK aydınlatma metni ile elektronik ticaretin düzenlenmesi hakkındaki kanun bilgilendirmesi seçeneklerini okuyarak işaretleyin, Ben robot değilim butonuna tıklayın,
  • Son olarak gönder butonuna bastıktan sonra iletişim numaranız ve mail adresiniz ile size ulaşılacaktır.

Acunmedya Akademi Eğitimleri Nerede Veriliyor?

Acunmedya Akdemi eğitimleri İstanbul Nişantaşı Üniversitesi bünyesinde  Sarıyer Maslak 1453 NeoTech Kampüsü’nde eğitimler veriliyor.

👇 Daha fazla bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz arkadaşlar.


Acunmedya Akademi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimi Bitirdiğimde Herhangi Bir Belge ya da Diploma Verilecek mi?

Evet, Acunmedya Akademi’den mezun olan ve her eğitime özgü belirlenen başarı kriterlerine uygun her katılımcıya uluslararası geçerliliği olan Nişantaşı Üniversitesi sertifikası ve Acunmedya Diploması verilecektir. Nişantaşı Üniversitesi onaylı bu sertifika, hem Türkiye’de hem de tüm dünyada geçerlidir.

Ayrıca Gastronomi öğrencileri için dünyanın her yerinde geçerli HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points), Pest Control ve Hijyen sertifikaları verilecektir.


Acunmedya Akademi Eğitimleri Nerede Yapılıyor?

Eğitimlerimiz yüz yüze gerçekleştirilmekte olup; Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Campus’te bulunan, Acunmedya Akademi’nin stüdyolarında ve bilgisayar laboratuarlarında uygulamalı olarak işlenmektedir.


Uygulamalı Eğitim ile Kastedilen Nedir? Eğitim Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Eğitimlerimiz ağırlıklı uygulamalı ve sektörden eğitmenlerle birebir çalışmalar yapılarak gerçek deneyim fırsatları ile sunulmaktadır.


Eğitimi Almak İçin Herhangi Bir Ön Koşul Var mı?

Eğitimlerimiz Televizyonculuk için 18, diğer bölümlerimiz için 16 yaşını doldurmuş ve mesleğe istek duyan herkes için uygundur. Televizyon bölümümüzde ön görüşme yapılmaktadır. .


Bu Eğitim Katılımcılara İş Bulmak, İş Sahibi Olmak Konusunda Yardımcı Oluyor mu?

Eğitimlerimizi başarı puanı ile bitiren öğrencilerimiz doğrudan Acunmedya Akademi İşe Yerleştirme Programından faydalanabilecektir.


Acunmedya Akademi İşe Yerleştirme Programı Nedir?

Acunmedya Akademi sektörün önemli ihtiyacı olan nitelikli ve eğitimli eleman ihtiyacı yetiştirmek amacıyla kurulmuştur. Bu doğrultuda Nişantaşı Üniversitesi ve Acun Medya’nın network’ündeki şirketlerin nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak ve başarılı mezun öğrencilerimizin sektöre hızlı bir giriş yapmasını sağlamak amacıyla Acunmedya Akademi İşe Yerleştirme Programı oluşturulmuştur.
Acunmedya Akademi İşe Yerleştirme Programı, iş fırsatlarını sürekli takip eden ve başarılı öğrencilerimizin mezun olduktan sonra da kariyer yolculuklarında destek olan Acunmedya Akademi Kariyer Merkezi uzman ekibi liderliğinde yürütülmektedir.


İşe Yerleştirme Programında Maaş alabiliyor muyuz?

En fazla 3 aylık deneme süreci olarak başlayacak işiniz maaşlı olacaktır. Kadroya alınmanız, sizinle işveren arasındaki anlaşmaya bağlıdır.


 Eğitimler İçin Herhangi Bir Ders Kitabı ya da Başka Malzeme Satın Almam Gerekecek mi?

Eğitim için gerekli olan tüm malzemeler akademi tarafından sağlanacaktır.
Eğitim boyunca yapılacak tüm çalışmalarınızı kaydetmeniz ve bu kayıtları eğitim bittikten sonra da kullanabilmeniz için kendinizin temin edeceği minimum 1 TB Harici Hard Disk ile eğitime katılmanız gerekmektedir..


Finansal Bir Yardım ya da Burs Desteği var mı?

Özel bir burs bulunmuyor. Bankaların kredi kartlarına uygulanan özel taksitler, okul taksit sistemi ve kefilsiz senet sistemi ile öğrencilerimize tüm ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır.


Kayıt olmadan önce akademiyi ziyarete gelebilir miyim?

Evet, ziyarette bulunabilirsiniz. Kampüsümüzü ziyaret edip, imkanlarımızı deneyimlemenizi özellikle tavsiye ediyoruz.


Taksitle ya da Kredi Kartıyla Ödeme Olacak mı?

Bankaların kredi kartlarına uygulanan özel taksitler, okul taksit sistemi (OTS) ve kefilsiz senet sistemi ile öğrencilerimize tüm ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır.


Akademide Ücretsiz Eğitimler Olacak mı?

Akademide ücretsiz workshop, seminerler ve masterclass’lar olacaktır.


Sınıflar kaç kişilik olacak?

Sınıflar 15 ila 20 kişi arası olacaktır.


Acunmedya İletişim Bilgileri

NeoTech Campus: Maslak Mahallesi, Taşyoncası Sokak, No: 1V ve No:1Y Bina Kodu: 34481742, 34398 Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 210 10 10

E-posta: [email protected]


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız


Acunmedya İletişim Bilgileri

NeoTech Campus: Maslak Mahallesi, Taşyoncası Sokak, No: 1V ve No:1Y Bina Kodu: 34481742, 34398 Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 210 10 10

E-posta: [email protected]


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu