Blog

Akıllı Görünmek ve Daha Kendinden Emin Olmak İçin Üniversiteye Ne Giymeli?

Akıllı Görünmek ve Daha Kendinden Emin Olmak İçin Üniversiteye Ne Giymeli?. Üniversiteye gitmek, herhangi bir gencin hayatındaki en büyük ve en iyi deneyimlerden biri ve aynı zamanda beklediğinizden çok daha fazlasını içeriyor. Tabii ki, tüm akademik baskılar, kompozisyon yazıları, ders çalışmak, derslere katılmak, ama aynı zamanda üniversite deneyiminin daha az konuşulan ve moda seçimlerinizin yapabileceği etkinin başka bir unsuru var. Orada vaktinde var.

Üniversiteye Ne Giymeli?

Bir üniversitede yeni ve bir sürü insan için yeniyken, doğal olarak en iyi ilk izlenimi mümkün kılmaya çalışmak istersiniz ve bunu kesinlikle ne tür moda seçimleriniz konusunda dikkatli ve seçici davranarak yapabilirsiniz. Hem yeni kolej arkadaşlarınız hem de yeni öğretmenleriniz hakkında en iyi izlenimi yaratmamıza yardım edin, ancak zeki görünmek ve üniversitede ne giydiğinize güvenmek için size ticaretin tüm ipuçlarını sağlayın.

1. Doğru Boyutlar

Size gerçekten uygun olan kıyafetler giydiğinizden emin olmak önemlidir. Büyük, bol atlama kazakları ve şekilsiz eşofman altı için bir zaman ve yer var, ancak üniversite sınıfı böyle olmamalı. Size en iyi uyan ve en iyi özelliklerinizi çarpıcı ve profesyonel bir şekilde vurgulayan kıyafetler giyiyorsanız, hem meslektaşlarınıza hem de profesörünüze daha dikkat çekici olacaktır. Bu size, gün boyunca en iyi çalışmanızı yapmanız için gereken güveni sağlayacaktır.


2. Eğlenceli Renkler

Mülayim kahverengilerindeki ve görünmeyen siyahlardaki üniversite salonlarında dolaşmayın, kalabalığın şık bir şekilde öne çıkmasına yardımcı olacak renkler giymeye çalışın. En akıllı ve en saygın akademisyenlerin, her zaman havalı renk popları içeren ilginç kıyafetleri nasıl çıkarabildiklerini hiç fark ettiniz mi? Eh, seviyelerine ulaşmak istiyorsan üniversitede onları taklit etmeye başlayabilirsin!


3. Trendde Olun

Sadece derslere katıldığınız için, trend olamayacağınız anlamına gelmez! Üniversiteye ne kadar şık bakarsanız o kadar ilham verici ve hevesli olacaksınız ki, her konuda elinizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceksiniz. Uygun bir şekilde iyi göründüğünüzü bildiğiniz zaman, dünyanın tepesinde hissediyorsunuz ve meslektaşlarınız da bunu fark edecek. Pist için giyinmekten bahsetmiyoruz, öğrenci şıklığında en iyisini kutluyoruz.


4. Aksesuarlar

Üniversite deneyimi için hem şık hem de işlevsel aksesuarlar bulmalısınız. Akla gelen ilk şeyler harika bir kol saati, stile hürmet etmek ama aynı zamanda sınıflar arasında dolaşırken yardımcı olmak ve stil profilinizi yükselten harika bir çanta ama aynı zamanda tüm kitaplarınızı ve diğer temel bilgileri tutabileceğiniz fonksiyonel bir kabiliyet . Eğer bir gözlük kullanıcısıysanız, yeni ve trend çiftlere yatırım yapmakta fayda var, çünkü kesinlikle üniversite kariyeriniz boyunca onlardan en iyi şekilde yararlanacaksınız.


5. Rahat Ayakkabılar

Bir kez daha zeki ve şık olmak istiyorsunuz, ancak pratik olmak istiyorsunuz ve ayakkabı bunun önemli bir parçası. Altı inç topuklu bir gece dışarı iyi görünebilir, ancak hem rahatlık hem de uygun stil nedenleriyle sınıfta gerçekten bir yer yok. Yassı bir ayakkabıya, belki de eski güvenilir eğitmenleriniz yerine akıllı bir çift pompaya aklınızı ve güveninizi çıkarabilirsiniz. Bütün gün kampüste dolaşmak için eşit derecede rahatlar, ancak biraz daha olgun ve zeki bir görsel izlenim bıraktılar.


6. Düzgün Saç

Öğrencilerin mümkün olduğu kadar uyumak istediklerini biliyoruz, ancak bu, üniversite sınıfınıza yatmadan başlamamanın bir nedeni değil! Saçınıza özen göstermek, sizi anında darmadağın olmuş görünüşten profesyonel görünüme dönüştürebilecek bir şeydir, bu yüzden derslerinize çıkmadan önce her zaman güzelce şekil verdiğinizden emin olun.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Okutman Nasıl Olunur?

👉 Akademisyen Nasıl Olunur? 

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu