Kimdir

Alara Turan Kimdir, Nerelidir? Alara Turan Hayatı ve Biyografisi

Alara Turan Kimdir, Nerelidir?. FOX TV de yayınlanan Evlilik hakkında her şey dizisine Faruk’un kızı Deniz karakteriyle katılan Alara Turan dizi tutkunları tarafından merak edilen isimlerden oldu. 1995 doğumlu olan Alara Turan oyunculuk kariyerine Kardeş Çocukları dizisi ile adım attı. Evlilik Hakkında her şey dizine Deniz karakteri ile katılmasından sonra izleyenlerin merak ettiği Alara Turan kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler ve hayatı ve biyografisine bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Alara Turan Kimdir, Nerelidir?

14 Eylül 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Alara Turan dizi ve tiyatro oyuncusudur. Alara Turan oyunculuğa çok küçük yaşlarda merak saldı ve bu yönde eğitimler aldı. Lise eğitimini İstanbul Özel Saint Joseph Fransız Lisesi’nde tamamlayan Alara Turan 2019 senesinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünün den mezun oldu.

Oyuncu olma hayali kuran Alara Turan bir çok tiyatro oyununda rol aldı. Tiyatro oyunlarındaki performansı ile dikkatleri üzerine çeken Alara Turan ilk kamera önü deneyimini 2019 senesinde yaşadı.


Alara Turan Hayatı ve Biyografisi

FOX TV de yayınlanan Evlilik hakkında her şey dizisine Faruk’un kızı Deniz karakteriyle katılan Alara Turan oyunculuk kariyerine Kardeş Çocukları dizisi ile adım attı.

Alara Turan 2019 yılında Star TV de yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinde Hayal karakterini canlandırdı.

Ardından Show TV’nin sevilen dizilerinden olan Çukur’da 2020 senesinde Songül karakterini canlandırdı.

Alara Turan boyu: 1.68 cm

Alara Turan kilo: 58 kilo

Alara Turan burcu: Başak


Aleyna Turan Oynadığı diziler

2021 Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yıldız


2020-2021 Payitaht: Abdülhamid Fatma Sultan (Başrol oyuncu)


2020 Çukur Songül


2019 Kardeş Çocukları Hayal Karay (Başrol oyuncu)


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu