Gündem

Aleyna Ağgül Kimdir, Nerelidir? Aleyna Ağgül Neden Öldü?

Ülkemizin durdurulamayan kanayan yarası olan kadın cinayetlerine Iğdır’da bir yenisi daha eklendi. 18 yaşındaki Aleyna Ağgül “Ölümümden Gökhan A. sorumludur” yazılı not bırakarak 5’inci katının merdiven boşluğundan atlayarak yaşamına son verdi. Aleyna Ağgül ‘ün Bababsı ise kızının öldürüldüğünü iddia ediyor. Peki Aleyna Ağgül Kimdir, nerelidir? Aleyna Ağgül Neden Öldü? Gökhan Argın Tutuklandı mı? Gelin hep birlikte bu soruların yanıtlarını öğrenelim…

Aleyna Ağgül Kimdir, Nerelidir?

Aleyna Ağgül iddiaya göre, arkadaşlık yaptığı Göktürk A.’nın inşaat işiyle uğraşan 42 yaşındaki babası Gökhan A., oğlunun cep telefonuna bakarken Aleyna’nın uygunsuz fotoğraflarını gördü. Aleyna’ya ulaşan Gökhan A., genç kızı ofisine çağırarak iddiaya göre fotoğraflarla şantaj yaparak genç kızla birlikte oldu.

Yaşadıklarından sonra bunalıma giren 18 yaşındaki Aleyna Ağgül, “Ölümümden Gökhan A. sorumludur” yazılı bir not bırakarak intihar etti. Gözaltına alınan  baba Gökhan A. ile oğlu Göktürk A. delil yetersizliği nedeniyle adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, genç kızın ailesi baba-oğlun serbest kalmasına tepki gösterdi.

Aleyna Ağgül’ün cenazesi Iğdır Asri Mezarlığı’na defnedildi. Talihsiz kızın cinsel istismara uğrayıp uğramadığı Adli Tıp raporu ile ortaya çıkacak.


Gökhan Argın Tutuklandı mı?

Genç Kız, ölümümden Gökhan Argın sorumludur notu bırakarak canına kıydı. İddialara göre, Genç Kızın sevgilisi olan Göktürk Argın’ın telefonunda Aleyna Ağgül’ün uygunsuz fotoğrafları bulunuyordu. Bu fotoğrafları gören Göktürk Argın’ın Babası Gökhan Argın bu fotoğrafları şantaj malzemesi yaparak genç kıza tecavüz etti. Yaşadıklarını kaldıramayan talihsiz genç kız canına kıydı. İddialar üzerine Baba ve Oğul göz altına alındı. Emniyetteki ifadesinin ardından mahkemeye çıkarılan evli ve iki çocuk babası Gökhan Argın, Aleyna ile yaklaşık bir yıl önce tanıştığını ve 4 aydır birlikte olduklarını söyledi. Aleyna’nın sevgilisi olduğu iddialarını yalanlayan Göktürk Argın ise “Ben yurt dışında okuyorum. Lise birinci sınıfta aynı okuldaydık. Kendisi sevgilim değil, görmem, tanımam bile” dedi. Bu arada Göktürk Argın’ın olay yerine yakın bir bölgede gezerken gözaltına alındığı belirtildi. İkili mahkeme tarafından serbest bırakıldı.


Genç Kızın Babasından Korkunç İddialar; Kızım Öldürüldü!.

Kızlarına komplo kurulduğunu iddia eden baba Ağgül “Bu intihar değil, çocuğuma komplo kurdular. Kızımın düştüğünün söylendiği yer amcamların apartmanı. Kızımın vücudundan hiçbir kırık yoktu sadece kafasının arkasında bir darbe vardı. Kızımı öldürüp oraya bıraktılar. Çantasını ve ayakkabısını alınarak götürülmüş ve o binanın üst katına bırakıp ‘intihar süsü’ verdiler. Bu adamın önceden de hemşire ve öğretmen sevgilisi olduğunu söyleniyordu. Kızım 18 yaşına yeni girdi, üniversiteye hazırlanıyordu, özel öğretmen tutmuştum, matematik dersi alıyordu. Öldüğü gece 9’da alıp götürmüşler. Kızıma zorla içki içirmişler, Aleyna içmez” dedi.

[ilgiliMakale icerik_id=”28358″]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu