Kimdir

Anda Özmen Kimdir, Nereli? Anda Özmen Hayatı ve Biyografisi

Anda Özmen Kimdir, Nereli? Soruları TRT izleyicileri tarafından merak edilen isimler arasında yer alıyor. TRT Haber’de hafta sonu Haber spikeri olarak ekranda gördüğümüz TRT Haber sunucusu ve spiker Anda Özmen Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm merak edilenleri bu makalemizde paylaştık.

Anda Özmen Kimdir, Nereli?

TRT Haber spikeri Anda Özmen 3 Ağustos 1982 Ankara doğumludur ve 2024 yılı itibariyle 42 yaşındadır. Başarılı sunucu Anda Özmen Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Sınıf Öğretmenliği . Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında diksiyon ve oyunculuk eğitimi alan Anda Özmen, bir çok tiyatro oyununda da görev almıştır. Üniversiteden mezun olduktan sonra meslek kariyerine medya sektöründe devam etmiştir.

Medya ve Televizyonculuk kariyerine Kanal A ‘da sunucu olarak başlamıştır. Uzun yıllar Kanal A televizyonunda sunucu olarak devam eden başarılı sunucu Anda Özmen ilerleyen yıllarda TRT Haber ekranlarına transfer olmuştur. Anda Özmen günümüzde TRT Haber hafta sonu spikeri olarak görev yapmaktadır.

Anda Özmen 1.68 boyunda ve aslan burcudur. Anda Özmen’i instagram üzerinden takip etmek isteyenler @andaayva kullanıcı adıyla bulabilirler.

Anda Özmen: Instagram 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu