Kimdir

Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan Kimdir? Hayatı ve Biyografisi

Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan Kimdir?. Başarılı faaliyetleri ile bir anda gündeme gelen Mehmet Murat Ulucan, internette çok fazla aratılmaya başlandı. bir anda merak konusu olan ve çok kişi tarafından arama motorlarında aratılan Antalya Emniyet Müdürü Nerelidir? ve Mehmet Murat Ulucan Hayatı ve Biyografisi sorularının cevapları ve tüm detayları makalemizde bulabilirsiniz…

Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan Kimdir?

8 Ocak 1969 Ankara doğumlu, Kayserili iki çocuk babası olan Mehmet Murat Ulucan, 6 Ekim 2016 tarihli Bakanlık Oluru ile Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanı olarak atanmıştır.


Mehmet Murat Ulucan Hayatı ve Biyografisi

1987 yılında Ankara Polis Koleji’nden, 1991 yılında Polis Akademisi’nden mezun olarak Komiser Yardımcısı rütbesiyle 1991 yılında mesleğe başladı.

Mehmet Murat Ulucan, sırasıyla; 1991-2004 yılları arasında Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünde, 2004-2008 yılları arasında Sivas İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve Çocuk Şube Müdürlüğünde, 2008-2012 tarihleri arasında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Polis evi ve Sancak Tepe İlçe Emniyet Müdürlüğü 2012-2013 yılı tarihleri arasında İstanbul Adile Sadullah Mermerci Polis Okulu (Kilyos) Arnavutköy Polis Okulu Müdürlüğünde,2013-2016 Tarihleri arasında İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Asayişten sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı görevinde bulundu

Meslek hayatı boyunca başarılı çalışmalarından dolayı çeşitli zamanlarda TBMM Başkanlığı, İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Valilik Makamlarınca çok sayıda taltif ve takdirname ile ödüllendirildi.


Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Twitter Hesabı: @Antalyaemniyet

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu