Kimdir

Atakan Işıktutan Kimdir, Nerelidir? Atakan Işıktutan Hayatı ve Biyografisi

Bir dönem Survivor 2019 da yarışan eski Atakan Işıktutan tekrar gündeme geldi. Survivor All Star 2022 de bir diyalogda adı geçen  Atakan Işıktutan, Survivor 2022 All star yarışmacılarından olan Adem ve Ogeday tarafından anıldı. Hal böyle olunca Atakan Işıktutan Hayatı ve Biyografisi araştırılmaya başlandı. Gelin birlikte Atakan Işıktutan hakkında tüm detayları öğrenelim…

Atakan Işıktutan Kimdir?

15 Aralık 1994’te İstanbul Şişli’de doğan Atakan Işıktutan’ın memleketi Rize. 2016’da İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Atakan, 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünde yüksek lisansa başladı ve hala devam ediyor. Sporla 4 yaşında yüzmeyle tanıştı ve o günlerden sonra hayatıdan hiç çıkarmadı.

İlkokul, ortaokul ve lise yılları basketbolla geçti, İstanbul içerisinde güzel başarılar elde etti. 2013’te basketbolu bıraktı ve fonksiyonel fitness adı altında CrossFit’le tanıştı. Son yıllarda CrossFit yarışmalarına katılıp başarılar sergiledi. 2018’de yapılan son şampiyonada kendi kategorisinde 1., yine aynı sene yapılan salon Türkiye Kürek Şampiyonası’nda 2. oldu. Ayrıca diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı.

Twitter 👉 Atakan Işıktutan 

👉 Serhat Akın Kimdir, Nerelidir? Serhat Akın Hayatı ve Biyografisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu