Kimdir

Ayça Onursal Arven Kimdir, Nerelidir? Twitch AycaArven

Ayça Onursal Arven Kimdir, Nerelidir? Twitch AycaArven. Twitch üzerinden CS:GO oynayarak Twitch fenomenleri listesine ismini yazdıran Ayca Onursal son günlerde başarısından dolayı merak edilen isimlerden oldu. 24 yaşındaki başarılı Twitch yayıncısı AycaArven kendisine Miafitz ve Pqueen’i örnek aldığını dile getiriyor. Gelin hep birlikte Twitch yayıncısı AycaArven hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Ayça Onursal Arven Kimdir, Nerelidir?

Twitch’in 24 yaşındaki başarılı yayıncısı Ayça Onursal 6 Mayıs 1997 Almanya doğumludur. GS:GO oynayarak Twitch fenomenleri listesi giren AycaArven Konya’da yaşamaktadır. Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Dış Ticaret bölümü okurken aile sorunlar nedeniyle okulu bırakmak zorunda kaldı.

Şuan eğitim hayatına Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinde Medya ve İletişim Bölümü’nden devam etmektedir. Twitch yayıncılığını meslek olarak görmeyen Ayça Onursal, Miafitz ve Pqueen’i örnek aldığını belirtiyor. Takipçileri tarafından ne kadar kazandığı merak edilen AycaArven’in ne kazandığı bilinmiyor.


Twitch Ayça Onursal: Instagram

Twitch Ayça Onursal: Twitch

Twitch Ayça Onursal: Twitter

Twitch Ayça Onursal: Youtube

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu