Yaşam

Bel Tutulması Nasıl Geçer? Bel Tutulması İçin En Etkili Krem Nedir?

Bel Tutulması Nasıl Geçer? Bel Tutulması İçin En Etkili Krem Nedir?. Bel tutulmamalarının nedeni beldeki adalelerin büzülmesidir. Bel tutulması genel olarak ağır kaldırma ya da belimizi ıslak veya nemli kaldığı zaman soğuk havaya maruz kalmasıyla ortaya çıkabilir. Bel tutulmasının bir nedeni de ani hareketle kasılmasıdır. Halk arasında bel tutulmasını geçirmenin en etkili yolu tutulan bölgeye sıcak su tutmaktır.

Bel Tutulması Nasıl Geçer?

Bel tutulmasını doktora gitmeden geçirmenin yolları mevcuttur. Uzmanların bel tutulması için önerdiği yöntem tutulan bölgeye sıcak su tutmaktır. Sıcak su tutulan kasınızın gevşemesine yardımcı olacaktır. Sıcak su uygulaması yaptıktan sonra YouTube bulabileceğiniz “Bel tutulması” için etkili egzersizleri uygulayarak tamamen bel tutulmasından kurtulabilirsiniz.


Bel Tutulması İçin En Etkili Krem Nedir?

Defalar bel tutulması maruz kalan biri olarak en son ani bir hareketle eğilip belimin tutulmasına neden oldum. İnternetten yaptığım araştırma sonrasında tutulan bölgeye sıcak su uyguladım fakat pek faydasını göremedim. Daha sonra aynı dertten muzdarip olan bir arkadaşım aldığım tavsiye ile “Arnica Cool Jel” aldım. Jeli uyguladıktan sonra tutulan bölgemde serinlik ve ferahlık hissettim ilk kullanımdan sonra tutulan bölgemde rahatlama olduğunu hissettim ve üçüncü kullanım sonrasında tutulan bölgemde hiç ağrı kalmadı.

Bu yaşadığım deneyimimden sonra Bel kas tutulması ne iyi gelir? Bel tutulması için en etkili krem nedir? diye soranlar için bu makaleyi yazmaya karar verdim. Bel tutulması yaşayanlar için en iyi kas gevşetici krem arayanlar kesinlikle Arnica Cool Jel’i denemelidirler.

Arnica Cool Jeli belinizde tutulan bölgeye masaj yaparak uygulayın belinizde ferahlık ve serinlik hissedeceksiniz kullanma talimatında günde 3 kez uygulanacağı belirtiliyor. İlk kullanımdan sonra bel tutulmasından ayağa kalkamayanlar, eğilemeyenler etkisini göreceksiniz. Arnica jeli 55 tl aldım bence bel tutulması için en etkili krem Arnica  Cool Jel…


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu