Kimdir

Beren Gökyıldız Kimdir, Kaç Yaşında? Beren Gökyıldız Hayatı ve Biyografisi

Beren Gökyıldız Kimdir, Kaç Yaşında? Beren Gökyıldız Hayatı ve Biyografisi. Ünlü çocuk oyuncu olarak tanınan ve bir çok filmde rol alan Beren Gökyıldız Nereli? merak edilmekte. Mezuniyet fotoğrafı paylaşan Beren Gökyıldız Son Hali de merak edilenler arasında. Gelin birlikte Beren Gökyıldız annesi ve babası gibi tüm merak edilenleri öğrenelim…

Beren Gökyıldız Kimdir?

Küçük yaşta oyunculuğa başlayan ünlü çocuk oyuncu Beren Gökyıldız Kimdir? merak edilmekte. Bir çok film ve dizide yer alan Beren Gökyıldız gerek rol gereği duygulandırdı gerek de kahkaha attırdı. Küçük yaşta yeteneği keşfedilen ve seyircilerden tam not alan Beren Gökyıldız, 2009 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2024 yılı itibari ile 15 yaşındadır ve aslen İstanbulludur.

Başarılı ünlü oyuncu yaş alması yanı sıra aynı zamanda günümüze kadar bir çok başarılı projede yer almış ve bununla birlikte ödüller de almıştır. Oyunculuk kariyerine ilk olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisiyle başlayan, Beren Gökyıldız oynadığı karakterle izleyenlerin beğenisini kazanıştır.


Beren Gökyıldız Hayatı ve Biyografisi

5 yaşında ekranlarda oyuncu olmaya başlayan Beren Gökyıldız, “Anne” ve “Kızım” dizisinde de beraber çalıştığı profesyonel yapımcı olan Fatih Aksoy’un yeni sezon için çekeceği yetimhane dizisinde başrol oynayacağı belirtildi. Oyunculuk kariyerine ilk olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisiyle başlayan, Beren Gökyıldız oynadığı karakterle izleyenlerin beğenisini kazanıştır.

Küçük yaşlarda ekran karşısına geçen Gökyıldız, buna rağmen oyunculuk performansını başarıyla sergilemesi üzerine; birçok dizide, filmde ve programda rol aldı. bunların üzerine yaş alan Beren Gökyıldız sosyal medya hesabından yaptığı mezuniyet paylaşımı sonrasında büyümüş olması ile tekrar gündeme gelmiştir. Beren Gökyıldız Son Hali ise fotoğraflar görüldüğü gibidir.

Beren Yıldız Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Kızım (Öykü) (TV Dizisi) – 2018
  • Bal Kaymak (Bade) (Sinema Filmi) – 2018
  • Anne (Melek) (TV Dizisi) – 2016
  • Güldüy Güldüy Show – 2016
  • Kocamın Ailesi (Pelin) (TV Dizisi) – 2014-2015

Instagram 👉 Beren Gökyıldız


👉 Çağrı Telkıvıran Kimdir, Kaç Yaşında? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu