Kimdir

Bilge Öztürk Kimdir, Nerelidir? Bilge Öztürk Hayatı ve Biyografisi

Son günlerde sürekli aşk hayatıyla gündem gelen  ve aynı zamanda Milli sporcu olan avukat Bilge Öztürk, en son kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Daren Gerede ile gündeme gelmişti. Daha önce Tarkan’ ın eski sevgili av. Bilge Öztürk olarak tanınan Öztürk, şimdilerde Bennu Gerede ‘nin oğlu Daren ile birlikteliği merak ediliyor. İşte Bilge Öztürk Hayatı ve Biyografisi

Bilge Öztürk Kimdir?

Avukat ve milli sporcu olan Bilge Öztürk, Elini attığı pek çok spor dalı var ancak asıl tutkusu kiteboard. 10 yıldır Akyaka’da yaşıyor ve açtığı “KiteMercedes By Bilge Öztürk” okuluyla çocukları ve gençleri bu spora teşvik ediyor. 1978 yılı İstanbul doğumlu Bilge Öztürk; spor geçmişinin yanı sıra Tarkan’la yaşadığı aşkla konuşulmuştu..

Gerede ile olan ilişkisi son sürat devam ederken Bilge Öztürk, çeşitli spor dallarıyla profesyonel olarak ilgileniyor. Ünlü isim, 7 yılı lisanslı olmak üzere 11 yıl hentbol oynadı. Aynı zamanda Mercedes ile işbirliği yapan ünlü avukatın Daren ile ilişkisi 4 senedir devam ediyor. Öztürk’ün Daren ile yaşadığı aşkın yanı sıra Gerede’nin annesi Bennu Gerede ile Öztürk’ün arası da oldukça iyi diyebiliriz. Öyle ki, Bennu Gerede, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımda Bilge Öztürk’e olan sevgisini dile getirmişti.

Milli sporcu olan Bilge Öztürk,  açtığı “KiteMercedes By Bilge Öztürk” okuluyla çocukları ve gençleri kiteboarda teşvik ediyor. Sporla ilgilenen Öztürk, aynı zamanda Avukatlık mesleğini icra ediyor.

Twitter 👉 Bilge Öztürk

👉 Fatih Faruk Özer Kimdir, Nerelidir? Fatih Faruk Özer Hayatı ve Biyografisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu