Kamu Personel Alımları

BİM İŞKUR Üzerinden 265 Personel Alımı Yapacak

Türkiye’nin en çok bilinen ve en sık kullanılan işçi ve personel alımı kurumu olan İŞKUR, güncel olarak her gün farklı kurum ve kuruluşların iş ilanlarını duyurmaya devam ediyor. Bugünün güncel ilanlarından biri de BİM İŞKUR Üzerinden Farklı Kadrolarda 265 Personel Alımı Yapacak ilanı. Peki hangi pozisyonlara personel alımı yapılacak? Başvuru Şartları nelerdir? gibi tüm soruların cevaplarını makalemizde bulabilirsiniz…

BİM İŞKUR Üzerinden Farklı Kadrolarda 265 Personel Alımı Yapacak

Güncel yayınlanan İŞKUR ilanına göre BİM, başta Reyon Görevlisi, Kasiyer ve Satış elemanı, Beden işçisi olmak üzere farklı kadrolarda 265 personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuruların İŞKUR online sayfasından yapılacak olan ilanda İŞKUR E-şubeye giriş yaparak şartları kendilerine uygun olan adaylar başvurularını yapabilecekler.


Başvurular Nasıl Yapılacak? 

1) İş ilanlarına başvuracak iş arayanlar, İŞKUR E-şube üzerinden giriş yapacaklar. Giriş yapılacak site https://esube.iskur.gov.tr adresidir.


2) Giriş yapıldıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar.


3) Arama sayfasında işyeri unvanı bölümüne “BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR ANONİM ŞİRKETİ” yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak.


Genel Başvuru Şartları Neler?

  • 20-28 yaş arası şartı vardır.
  • En az lise ve ilkokul mezunu olmak gerekmektedir.
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olacaklardır.

➡ Diğer Gündem Haberleri İçin TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu