Kimdir

Bircan Yıldırım Kimdir? Bircan Yıldırım Hayatı ve Biyografisi

Bircan Yıldırım Kimdir? Bircan Yıldırım Hayatı ve Biyografisi. Bircan Yıldırım “Hayat Cesurlara Torpil Geçer” son kitabı ve Instagram, YouTube gibi sosyal medya uygulamaları üzerinden yaptığı canlı yayın ortak dua‘lar ile  isminden söz ettirmeye başlamıştır. Sosyolog, aile danışmanı, nefes terapisti ve yazar olan Bircan Yıldırım 1960 yılında Denizli’de  doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Almanya’da tamamlamış daha sonra Türkiye’ye dönüp  İzmir Buca lisesinden mezun olmuştur. Peki Bircan Yıldırım Nerelidir? Bircan Yıldırım’ın Kitapları Hangileridir? Gelin hep birlikte öğrenelim.

Bircan Yıldırım Hayatı ve Biyografisi

1960 Denizli doğumlu olan Bircan Yıldırım İlk ve orta öğrenimini Almanya’da tamamlamış daha sonra Türkiye’ye dönüp  İzmir Buca lisesinden mezun olmuştur. Lisans eğitimini Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sosyoloji bölümünde almıştır. Üniversiteden mezun olduktan sonra Milli Eğitim Bakanlığında kadrolu olarak atanmış uzun yıllar felsefe . grubu öğretmenliği yapmıştır.

Daha çok bilgiye sahip olmak için bir oldukça değişik şehirlerde farklı eğitim ve seminerlere katılan Bircan, uzun yıllar nefes, meditasyon teknikleri ile çalışmıştır. Yaşamın kaynağı sevgidir ve dünyayı sadece sevgi kurtaracaktır. Sözü Bircan Yıldırım’ın başlıca yaşam felsefesi olmuştur. Bircan Yıldırım’ın boyu 1.68, akrep burcu ve mesleği yazarlıktır.


Bircan Yıldırım’ın Kitapları 

  • Duygusal Zeka
  • Yaşam Terapisi
  • Ben Kazanmadan Bitmez
  • Hayat Cesurlara Torpil Geçer

Bircan Yıldırım:  Instagram

Bircan Yıldırım: Youtube

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu