Teknoloji

Birinin Telefonuna Casusluk Yapmanın 3 Basit Yolu

Birinin Telefonuna Casusluk Yapmanın 3 Basit Yolu. İnsanlar genellikle eşlerinin, çocuklarının veya diğer sevdiklerinin yokluğunda ne yaptığını öğrenmek ister. Bu birkaç yıl önce imkansız olurdu, ancak teknoloji ilerliyor İster çocuklarınızın aktivitelerini takip etmek, ister sadakatsiz bir eş veya sevgilinizi izlemek olsun. Bu uygulamalar, hedef telefon olmadan birinin cep telefonunda nasıl casusluk yapılacağı ile ilgili sorularınıza cevap verecektir .

Birinin Telefonuna Casusluk Yapmanın 3 Basit Yolu

Minspy şu anda casusluk uygulamaları pazarında en üst sırada yer alıyor. Minspy, kullanıcılarına bir cep telefonunu izlemenin çok sayıda yolunu sunar. İstenen cep telefonunu SIM numarası veya GPS konum sistemi aracılığıyla izleme gibi.

 Minspy’in özellikleri

-Gizli mod

-Sosyal Medya İzleme

-Sim konumunu izleme

-Arama geçmişi

-Mesajları İzleme

1- Minspy

1- Minspy web sitesi gidin hesap oluşturmak için gerekli bilgilerinizi girin. İstediğiniz paketleri seçin ödemenizi yapın.

2- Bu işlemleri tamamladıktan sonra casusluk yapmak istediğiniz cep telefonundan bir dosya indirmeniz gerekecek. Apple iOS cihazları için casusluk yapmak istediğiniz cep telefonunun veya iOS aygıtının bulut depolama alanı oturum açma bilgilerini bilmeniz gerekir. Minspy hesabını bulut depolama alanı ile senkronize edin ve hazırsınız.

3-  Artık bilgilerini girdiğiniz cep telefonuna gelen mesajlarını, sosyal medya whatsaap veya ınstagram mesajlarını görebilirsiniz . Cihazın gittiği yerler ve zamanı konumu  Minspy hesabınızda görülecek.


2. Spyier 

Spyier 100’den fazla ülkede kullanılabiliyor. SIM numarası üzerinden GPS konumunu bildirir. Gizli mod’da çalışır hedef kişi hiç bir şekilde fark edemez. Hareket uyarısı verir. Diğer programlara göre daha basit kullanım ve izleme sağlar.


3. Cocospy

Cocospy bilinen en popüler casusluk programı  Cocospy bir cihazda uzaktan casusluk yapmak konusunda geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir. Sosyal medya izleme ve arama günlükleri erişimi gibi geniş menüye sahip. Çağrıları, sosyal medya uygulamalarını izlemek için en iyisi.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu