Teknoloji

Bitexen Referans Kodu Alma – Bitexen Referans Kodu İle Para Kazanma

Bitexen Referans Kodu Alma – Bitexen Referans Kodu İle Para Kazanma. Son zamanların popüler kripto borsası uygulamalarından olan Bitexen platformunda Bitexen Referans Kodu Programı başladı. Hal böyle olunca olunca hesap oluşturmak isteyenler artık bir Referans Kodu almak zorunda. Bitexen Hesap Oluşturma İçin Referans Kodu : 920240080 kullanabilirsiniz.

Bitexen Referans Kodu Alma

Kripto borsası uygulaması olan Bitexen hesap oluşturma etkinliğini tamamlamak için bir referans koduna ihtiyacınız olacak. Referans Kodu: 920240080 olmadan hesap oluşturma tamamlanmayacaktır. 12.08.2022 tarihinden sonra Referans Kodu uygulamasına geçen platform da, her Bitexen kullanıcısına özgü oluşturulan Referans Kodunu: 920240080 kullanarak yeni üyelik oluşturan, güvenlik, doğrulama adımlarını tamamlamış, “müşteri tanıma formu” nu doldurmuş ve kullanıcı olarak kaydını tamamlamış her kullanıcı Program koşullarına uygun olmak kaydıyla 20 BTXN ödül kazanacaktır.

Referans olunan her bir yeni kullanıcı da “müşteri tanıma formunu” doldurduktan ve kullanıcı olarak kaydının tamamlanmasından sonra 20 BTXN ödül kazanacaktır.


Bitexen Referans Kodu: 920240080  İle Para Kazanma

Bitexen Referans Kodu: 920240080  kullanarak Bitexen’ e kaydolabilirsiniz. Bitexen referans kodu “920240080” Bu kodu Bitexen kayıt sayfasındaki “ Referans kodu” alanına kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. “ Referans Kodu ” alanını bulmak için “ Hesap Oluştur ” başlığını tıklamanız gerekmektedir. sonrasında ” 920240080  “, referans kodunu yapıştırabileceğiniz ” Referans Kodu ” alanını açacaktır.

Ardından ekrandaki talimatları izleyin ve kayıt işlemini tamamlamak için e-postanızı doğrulayın. Referans Kodu alanı her ne kadar isteğe bağlı olsa da, sizlere fayda sağlayacağı için birinin referans kodunu kullanmak her zaman en iyisidir. bununla birlikte işlem bir daha yapılamayacağı için lütfen kayıt olmadan önce referans kodunu yazdığınızdan emin olun.

Alım satım işlemlerinize başlamak için kimlik onayı kısmı için kimliğinizi ön ve arka kısmını yüklemeniz doğrulama için yeterli. Adres onayı için e-Devlet’ten alınan ikametgahınızı yüklemeniz gerekli. Kuruma ibraz alanına ” Bitexen ” yazarak doğrulama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Birkaç soruluk müşteri tanıma formunu da doldurmanızın ardından bütün doğrulama işlemlerini bitirmiş olacak ve 20 BTXN Coin kazanmış olacaksınız.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Bitexen Nedir, Güvenilir mi? Bitexen Nasıl Kayıt Olunur?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu