Yaşam

Bu 10 Şeyi Yapan Birini Bulana Kadar Evlenmeyin

Bu 10 Şeyi Yapan Birini Bulana Kadar Evlenmeyin. Bazen evlilik yolunda prens ya da prensesimizi bulma yolunda flört yapabiliyoruz. Bu nedenle size gerçekten değer verecek birini arama yolunda size rehberlik edecek 10 öneriyi bu makalemizde paylaştık.

Bu 10 Şeyi Yapan Birini Bulana Kadar Evlenmeyin

Büyüdükçe, bu gerçek romantik aşkı bulmanın önemini öğreniyoruz. Çocuklar olarak, zamanınızın çoğunu masallarla, sevginin herkesi fethetme yeteneğinin hikayelerini ve sonsuza dek kendi mutluluğumuzu bulmayı hayal ederek geçiriyoruz . Büyüdükçe, bu araştırmanın gerçekliği ortaya çıkmaya başlar. Bir yandan, havuzda kaç tane balık olduğunu sürekli hatırlatırız, bize sayısız seçenek olduğunu umarız. Öte yandan, arkadaşlarımızın sevgiyi bulmalarını, evlenmelerini ve aileleri başlatmasını, içindeki biyolojik saatimizi hatırlatmaları için tetikliyoruz.

Rahat ve kolay olduğu için birçoğunun ‘yeterince iyi’ biriyle anlaşmak gibi alışkanlıklarına düşmemeye dikkat edin. Bunun yerine, gerçekleri ararken, bağımsız, bekar bir kadın olarak kendi başınıza durun. Gerçek aşk dışarıda seni bekliyor!

1 – Seni daha önce hissettiğinden daha farklı hissettiren

Bu, “ruh eşini” bulan insanlarla konuşurken sıkça duyduğunuz, başkalarının aksine sevgi hissetme şeklini anlatan bir ifadedir. Geçmişte diğer insanlarla çıkmış ve geçmişte başkalarına aşık olmuş olabilirsiniz, ancak bu özel ilişki hakkında farklı olan bir şey var. Size daha önce hissettiğiniz her şeyden daha güçlü olan bir neşe ve mutluluk duygusu getiriyorlar.


2 – Dürüst ve güvenilir, seni gerçeği sorgulamak zorunda asla bırakmayacak

Bu dünyada yeterince olumsuzluk var, onu da kendi ilişkine sokacak birine razı olmana gerek yok. Zor olsa bile, size daima gerçeği söyleyen biri için bekleyin. Konuşurken, söyledikleri kelimeleri asla sorgulamak zorunda kalmazsınız, çünkü size tamamen dürüst olduklarından şüphe duymazsınız .


3 – Tüm tuhaflıklar ve kusurların dahil seni tamamen sevecek

Tamamen dürüst olalım, hiçbirimiz mükemmel değiliz, bizim olduğu izlenimini bırakmaya çalışsak bile. Bu özel kişiyi bulduğunuzda, küçük tuhaflıklar, kusurlar ve tutarsızlıklar da dahil olmak üzere kim olduğunuzu her yönüyle seviyorlar. Ne de olsa, seni bir birey yapan şeyin bir parçası.


4 – Gerçekten seninle birlikte olmaktan gurur duyacak

Sizi ailenizden ve arkadaşlarınızdan uzaklaştıran ya da yalnızca kapalı kapılar ardında iken sizinle zaman geçirmek isteyen biriyle zamanınızı boşa harcamayın. Gerçek aşk, hayatınızı bu kişiyle geçirmek için gerçekten gurur duymak demektir. Sokakta yürürken kollarından yanınızda dolaşmaktan çok mutlu olan birini bekleyin çünkü herkesin birlikte olduğunuzu bilmesini isterler.


5 – En derin duygularını paylaşarak sana karşı savunmasız olmaya istekli

Eğer biri size gerçekten aşıksa , hem iyi hem de kötü dahil olmak üzere, kendilerini sizinle tamamen paylaşmak isterler . Daha önce kalpleri çevresinde inşa ettikleri engelleri yıkmaya ve tam erişime izin vermeye isteklidirler.


6 – Daha çok güvende hissetmeni sağlayacak

Eşiniz, sizi sizin kadar çok sevmeli , kendi cildinizde daha rahat hissetmeye başlayacaksınız . Partnerinizin sizi, kim olduğunuzu, süslü bir tarihte dışarı çıkmak için giyinmiş ya da sadece ‘evin etrafındaki’ kıyafetlerinize uzanıp giyinmediğinizi sevdiğini biliyorsunuz. Seni inşa eden birini bekle ve gerçekten ne kadar harika olduğunu görmene yardım et.


7 – Seninle zaman geçirmeyi çok önemseyen

‘Bir’le tanıştığınızda, ikiniz birlikte geçirdiğiniz her anı gerçekten takdir edersiniz. Aslında, eşiniz gerçekten sizinle zaman geçirmekten hoşlanıyor, programlarında sizin için zaman ayırma yolundan çıkacaklar. Etrafta dolaşacaklar, fedakarlık yapacaklar ve yaşamlarında önceliklerini belirleyecekler.


8 – Kendinizi güvende hissettirecek

İçinde yaşadığımız toplum zaman zaman baş etmek biraz zor olabilir, aslında tamamen ezici olabilir. Büyük bir hamle, iş kaybetme, sevilen birinin kaybını yasaklama ya da sağlıkla ilgili meselelerle uğraşma gibi bazı zorluklarla karşılaşacaksınız. Bu zamanlar boyunca kendinizi güvende ve güvende hissetmek için yoluna çıkan, mücadeleler boyunca çalışmanıza ve diğer taraftan daha güçlü çıkmanıza yardımcı olacak biriyle olmak istersiniz.


9 – Sadece seni kontrol etmek için aramaya ya da mesaj yazmaya zaman ayıracak

Hayatta meşgul olduğun ve hayatın devraldığı zamanlar olacak. Bu, bir süre bir başkasını görme fırsatına sahip olmamak anlamına gelebilir, ancak bu bir başkasını düşünmemek anlamına gelmemelidir! Sizi şahsen görmek için orada olamadıklarında, sizi nasıl aradıklarını kontrol edebilmeleri için sizi aramak veya bir mesaj göndermek için zaman ayırırlar.


10 – İçinde sensiz hayatı hayal bile edemeyen

Siz sadece zaman geçirmekten hoşlanan veya etrafta olmaktan hoşlanan biri değilsiniz. Gelecek hakkında düşündükleri her zaman, bu planlar, hedefler ve hayaller sizi içerir. Sen onların hayatlarının önemli bir parçasısın ve başka bir şekilde yaşamayı hayal edemezler.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu