Kimdir

Burcu Denizer Kimdir, Kaç Yaşında? Burcu Denizer Ne İş Yapıyor?

Burcu Denizer Kimdir, Kaç Yaşında? Burcu Denizer Ne İş Yapıyor? Yargı dizisinin, Savcı Ilgaz karakterine hayat Kaan Urgancıoğlu’nun eşi Burcu Denizer’in yaşamı ve kariyeri merak konusu oldu. Türk dizi ve sinema oyuncusu 43 yaşında Kaan Urgancıoğlu’nun eşi Burcu Denizer Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenlere bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Burcu Denizer Kimdir, Kaç Yaşında?

Burcu Denizer, Tarsus Amerikan Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul, Bilgi Üniversitesi, Sosyoloji Bölümünü kazanmıştır. Daha sonra okulu dondurup yurtdışına yerleşmiştir. New York’ta işletme okuyan Burcu Denize, İspanya, Fas ve Hindistan’da bulunmuştur.

Burcu Denizer’in kaç yaşında olduğu bilinmiyor fakat 1990’lı yılların başında doğmuş olabileceği tahmin ediliyor.
Burcu Denizer-Kaan Urgancıoğlu çifti, 9 Aralık 2023 tarihinde ilk kez anne baba olmuş ve çocuklarına Ardıç ismini verdiler.


Burcu Denizer Ne İş Yapıyor?

Burcu Denizer, bir dönem Cihangir’de butik işletmiştir. Sonrasında kafe açmıştır. Burcu Denizer’in dedesi, İstanbul’un en ünlü lokantalarından birinin sahibi. Annesi ve dayısı da ünlü mekanların işletmecisi olarak biliniyor. .

Burcu Denizer: Instagram


Kaan Urgancıoğlu Kimdir?

Türk dizi ve sinema oyuncusu Kaan Urgancıoğlu 9 Mayıs 1981, İzmir doğumludur ve 2024 yılı itibariyle 43 yaşındadır. Baba tarafı İzmir, Tireli, anne tarafı Suriye ve Arnavut kökenlidir.

Ortaokulu İzmir Özel Türk Koleji’nde, liseyi ise Özel İzmir Amerikan Koleji’nde bitirdi. Yükseköğrenimini Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümü’nde 2007 yılında tamamladı. Öğrenciliği sırasında Karaoğlan ve Kampüsistan dizilerinde başrol oynayarak oyunculuğa başladı.

Yükseköğrenimini tamamladıktan sonra New York’taki Stella Adler Studio of Acting’de oyunculuk eğitimi aldı.[3] Türkiye’ye döndükten sonra Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nde yüksek lisans yaptı. Çetin Sarıkartal’ın yönettiği Ara adlı tiyatro oyununda rol aldı. Kara Sevda dizisindeki Emir Kozcuoğlu rolüyle 2015’te Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödülleri’nde En iyi yardımcı erkek oyuncu ödülüne değer bulundu.

Kaan Urgancıoğlu: Instagram 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu