Yaşam

Burçunuza Göre En Çok Korktuğunuz Şey

Kim olursak olalım hepimiz bir şeyden korkuyoruz. Bildiğiniz gibi, bir kişiye sadece burcundan yola çıkarak bir çok şey söyleyebiliriz, ancak korkularından birini de anlayabileceğimizi biliyor muydunuz?

Koç : Başarısız

Koç burcu her zaman zirvede olması gerektiğini düşünür. Koç, her şeyi kaybetmekten ve hayatta başarısız olmaktan korkar.

Boğa: Rahatının Bozulması

Boğa burcu kendi sınırları içinde kalmayı sever. Bu kişiler risk almak veya hayatta bir şeyleri değiştirmek zorunda değildirler. Bir rutine girmeyi ve buna bağlı kalmayı severler.

İkizler : Yalnızlık

İkizler burcu yalnız zaman geçirmeyi sever ama yalnızlık ile başa çıkamaz. Yalnızlık ve terk edilmek onları yıkar.

Yengeç : Sevgi

Yengeç burçları sahip olduğu her şeyi sever. Bir yengeç sevdiği birini kaybederse, üzüntü patlaması yaşar. Bu yengeç burçlarının üstesinden gelebileceği bir şey değil.

Aslan: Unutmak

Aslan burçları sonsuza dek hatırlanmak isterler. Unutulmak onlar için toparlanması uzun süren bir yıkımdır.

Terazi: Nefret

Terazi burçları nazik ve sevgi dolu olmak için ellerinden geleni yaparlar. Genellikle, kimseden hoşlanmamaları için bir neden yoktur. Başkalarını memnun etmek için ellerinden geleni yaparlar, böylece kimse onlardan nefret etmez. Terazi, ondan nefret eden insanların olduğu düşüncesinden onları mahveder.

Akrep : İhanet

Akrepler çok sevgi doludur. Bununla birlikte, insanlara güvenebileceklerinden emin olana kadar, insanları derin bir düzeyde kabul etmezler. Akrepler her zaman ihanetten korkarlar.

Yay: Kaybetmek

Yay burçları kaybetmekten korkarlar. Birisini sevdikleri zaman onun kötü davranışları sonucu onu kaybetmek onlar için unutulmaz bir acıdır.

Oğlak : Utangaçlık

Oğlak burçları çok hassastır, bu nedenle utangaçlıkla başa çıkamaz. Bundan kaçınmak için ellerinden geleni yaparlar. Oğlak burçları en çok utanmaktan korkarlar.

Kova: Özgürlük

Bir Kovadan özgürlüğü uzaklaştırdığınızda onları öldürdünüz. Kova kısıtlanmayı sevmez ve aklına koyduğu hiçbir şeyden vazgeçmez.

Balık: Acı

Balık, kimsenin acı çektiğini veya kendisinin acı çektiğini göremez. Başkalarına yardım etmek için ellerinden geleni yapan çok şefkatli insanlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu