Gündem

Canlı Yayında Cin Çıkarma Seansı İle Gündem Olan Pelin Hürman Tepkilere Yanıt Verdi!

Beyaz TV’nin YouTube kanalında yayınlanan “Her Açıdan” programına konuk olan ve kendisini Metafizik Uzmanı olarak tanıtan Pelin Hürman canlı yayında cin çıkarma seansı yaptı. Cin çıkarma seansı ile gündem olan Hürman kendisine yapılan eleştirilere yayınladığı bir videoyla yanıt verdi. Hürman, üfürükçü, muskacı olmadığını ve yaptığının cin çıkarma değil bir davet olduğunu belirtti. “Herkes beni konuşuyor, reklamın iyisi kötüsü olmaz. Herkesten Allah razı olsun” dedi.

Beyaz TV’nin YouTube kanalında Sercan Kahveci’nin sunduğu “Her Açıdan” programında Kendini ‘Metafizik uzmanı’ olarak tanıtan Pelin Hürman’ın cin çıkarma seansı yaptığı anlar sosyal medyada viral olmuştu.


İçine cin girdiğini düşünenlerin de kendisine başvurması gerektiğini söyleyen Hürman’ın cin çıkarması ve “Donat donat donat” sözleri dalga konusu da olmuştu ve öte yandan da eleştirilmişti.


Pelin Hürman Tepkilere Yanıt Verdi!

Şimdi ise Pelin Hürman yayınladığı YouTube videosunda gelen eleştirilere dair açıklama yaptı. Hürman videoda, “Ne yazık ki bir programın başlığını iki dakikasını kesmişler ve yaymışlar. Birincisi beni bilen bilir böyle şeylere itibar etmiyorum. Güneş balçıkla sıvanmaz onu da biliyorum.”

“İki dakikalık o mevcut durumdan beni yargılıyorlar ama diğer videolarımı seyretmiyorlar. Beni tanımadan iftira atıyorlar. Benim günahlarımı temizliyorlar. Ben kendi videolarımda bile asla musallat çıkartma işlemi paylaşmadım.”

“İlmim doğuştan gelmekte. Bakımlardan, bedenden çıkartma işleminden asla ücret almıyorum. 6 ay 7 ay uğraştığım işlemlerden ücret alıyorum. Bir büyü olayı varsa bunlardan ücret alıyorum. Benim ilmimde olan başka biri olsa zengin olmuştu.”

“Siyasetin içerisinde değilim, yandaş değilim. Birileri bir şeyleri çekmeye çalışıyor ama olsun reklamın iyisi kötüsü olmaz. Hepsinden Allah razı olsun hem günahlarımı temizliyorlar hem de benim ismimi yayıyorlar. ”

“Neden Adnan Oktarlara, Memişlere, Ketolara linç olmadı? Şöhret ve para için kapanmadım. 1.5 seneden beri kapalıyım. Bu kadar iftira olmaz. Bu eleştirileri yapanların çoğu da Allahsız kitapsız… Bir cemaate de üye değilim. Emeğimle bu kadar zamandır gelemediğim yerlere 2 saatte geldim.” ifadelerini kullandı.

Pelin Hürman’ın yayınladığı açıklama videosunu buradan izleyebilirsiniz:


👉 Öğrenci Gündemi’ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu