Kimdir

Cihan Kamer Kimdir, Serveti Ne Kadar? Cihan Kamer Hayatı ve Biyografisi

Cihan Kamer Kimdir, Serveti Ne Kadar? Cihan Kamer Hayatı ve Biyografisi. Başarılı iş insanları arasında yer alan Cihan Kamer Kaç Yaşında? Cihan Kamer aslen Nereli? merak edilmekte. Cihan Kamer neyin sahibi? Cihan Kamer nasıl zengin oldu? merak edenler için Cihan Kamer hakkında tüm merak edilenleri sizler için derledik.

Cihan Kamer Kimdir?

Başarılı iş insanları arasında yer alan ve yaptığı yatırımlar ile sık sık gündeme gelen Cihan Kamer Kimdir? Günümüze kadar bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer aşan Cihan Kamer, 1965 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2024 yılı itibari ile 66 yaşındadır ve aslen Denizlilidir. Babası Atasay Kamer 1989 yılında kurulan Atasay kuyumculuğun kurucusudur.

Ayrıca belirtelim ki Atasay Kamer, Atasay kuyumculuğun Genel Müdürlüğünü ve aynı zamanda da İstanbul Değerli Maden ve Mücevherat İhracatçıları Birliği Başkanlığını yapmıştır. Eğitime olan desteği ile bilinen Cihan Kamer;  Denizli’de bulunan Pamukkale Üniversitesi’nin Atasay Kamer meslek yüksekokulunu babasına adına yaptırmıştır.


Cihan Kamer Hayatı ve Biyografisi

Günümüze kadar adını sıklıkla başarılı projeler ve bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer alan cihan Kamer, 2015’te Atasay Mücevherat CEO’luk görevini oğlu Atasay Kamer’e devretmiştir. Cihan Kamer; aynı zamanda Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanıdır. 2013 yılında Kuruçeşme’de açılan “Huqqa” ve ”The Market Bosphorus”un da sahibidir. Çiğdem Kamer ile evli olan Cihan Kamer, iki çocuk babasıdır.

Cihan Kamer, Çiğdem Kamer ile evlidir. Atasay Kamer (d.1987) adında bir oğlu ve Simay Kamer adında bir kızı vardır. 2015 yılında kızı Simay Kamer, Ahmet Uras ile evlendi. Cihan Akmer Mücevherat sektöründe faaliyetler yürütmektedir ve aynı zamanda Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanıdır. Cihan Kamer, restoran sektöründe de faaliyetler yürütmektedir.

Instagram’da Cihan Kamer

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu