Kimdir

Çılgın Dondurmacı Kimdir, Nereli? Çılgın Dondurmacı Nerede?

Kendine has dansıyla ve kalbimdesin şarkısıyla sosyal medyada paylaştığı videolarla adından sıkça söz ettiren çılgın dondurmacı takipçileri tarafından hayatı araştırılmaya başlandı. TikTok’ ta 19 milyon takipçisi bulunan çılgın dondurmacı kimdir, nerelidir? Çılgın dondurmacının yeri nerede? Çılgın dondurmacı, dondurma fiyatları… İşte Çılgın dondurmacı hakkında tüm merak edilenler…

Çılgın Dondurmacı Kimdir, Nereli?

Antalya’da satış yaparken ‘kalbimdesin’ şarkı ile eşliğinde yaptığı dansla tanılan 39 yaşındaki Mehmet Dinç, 2018 yılından beri dondurma satarak geçimini sağlıyor. Müşterileriyle dans ve müzik eşliğinde dondurmayla yaptığı dansları çektiği videoları ‘Çılgın Dondurmacı’ kullanıcı adıyla açtığı sosyal medya hesaplarından paylaşan Mehmet Dinç kısa sürede yerli ve yabacı turistler tarafından büyük beğeni topladı.

Mehmet Dinç 1982 Hatay doğumludur ve Mustafa Kemal Üniversitesi İşletme Enformatiği Bölümü mezunudur.


Çılgın Dondurmacının Yeri Nerede?

Gidip görmek isteyenler için çılgın dondurmacı yeri Antalya’nın Lara İlçesinde bulunuyor. Tam açık adres olarak ise Antalya, Lara İlçesi Akkapark Alışveriş Merkezi’nin hemen önü. Antalya İli merkezine ise yaklaşık 12 km. mesafede yer alıyor.


Çılgın Dondurmacı, Dondurma Fiyatları

Çılgın dondurmacının normal dondurma fiyatı 50 TL dir. Dans ve video çektirmek isteyenler için ekstra bir ücret alıp alınmadığı bilinmemektedir.


Çılgın Dondurmacı Kalbimsin Sözleri

Kanmam başka suratlara, varsan sen yanımda yeter

Dudakların ilaç bana, yaklaşsana yanıma

Dönsek yine bahara seninle, çimenler kaplı zeminde

Kırmızı gül bahçelerinde, kalbimin en, en derininde


Çılgın Dondurmacı: TikTok

Çılgın Dondurmacı: Youtube

Çılgın Dondurmacı: İnstagram 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu