Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan KPSS Sorularına İlişkin İnceleme Talimatı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 2022 KPSS lisans sorularındaki sızdırıldı iddiaları iddialar üzerine Devlet Denetleme Kuruluna (DDK) inceleme talimatı verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan “Tek bir evladımızın dahi mağdur olmasına asla müsaade etmeyiz.” dedi.

Erdoğan’dan KPSS Sorularına İlişkin İnceleme Talimatı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 2022 KPSS lisans sorularındaki sızdırıldı iddiaları iddialar üzerine Devlet Denetleme Kuruluna (DDK) inceleme talimatı verdi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 2022 KPSS Lisans oturumundaki bazı sorulara ilişkin iddialarla ilgili Devlet Denetleme Kuruluna inceleme talimatı vermiştir. İnceleme en kısa sürede neticelenecek ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.” denildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan da sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Devlet Denetleme Kurulumuzun 2022 KPSS ile ilgili yapacağı inceleme sonucunda elde edilen veriler titizlikle değerlendirilecek, gerekli adımlar ivedilikle atılacaktır. Tek bir evladımızın dahi mağdur olmasına asla müsaade etmeyiz.” ifadelerini kullandı.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu