Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sesini Taklit Eden Üniversite Öğrencisi Gündem Oldu

Erdoğan'ın sesini ve mimiklerini taklit eden üniversitesi öğrencisi Muhammed Nur Nahya izleyenleri gülümsetiyor.

Üniversite öğrencisi Muhammed Nur Nahya TikTok hesabı üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sesini ve mimiklerini taklit ederek paylaştığı videolar milyonlarca izlenim alıyor. Erdoğan’ın konuşmalarına mizah ekleyerek paylaşan Nahya izleyenleri kendine hayran bırakıyor.

Uzun yıllardır TikTok’da Erdoğan’ın konuşmalarına mizah katarak yeni içerikler üreten Muhammed Nur Nahya videoları izlenim rekorları kırınca TikTok kullanıcıları tarafından büyük ilgi ile izleniyor. TikTok’da videolarını izlemek isteyenler @nahbey kullanıcı adıyla Muhammed Nur Nahya’nın hesabına ulaşabilirler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sesini Taklit Eden Üniversite Öğrencisi Muhammed Nur Nahya

Tiktok’ta Muhammed Nur Nahya isimli üniversite öğrencisinin Cumhurbaşkanı Erdoğan taklitleri izlenme rekorları kırıyor. Muhammed Nur Nahya Şanliurfalıdır. Yeditepe Üniversitesi / Eczacılik bölümünde okuyan Muhammed Nur Nahya’nın instagram kullanıcı adı @muhammednahya’dır. @muhammednahya kullanıcı ismi ile instagram hesabında 13.6 bin takipçisi olan Nahya, kendisine ulaşılabilmesi için verdiği adresi şu şekildedir.

Maksat gülmek eğlenmek, siyaset yapmayalım diyen Muhammed Nur Nahya’nın Tiktok hesabinda 228.1 K takipçisi var ve 1.5 M Beğenisi var. Muhammed Nur Nahya’nın Tiktok hesabı “@nahyabey” kullanıcı adı olarak kullanılmaktadır. Nahya’nın videolarını ilk kez izleyenler Erdoğan ile olan ses benzerliğine oldukça şaşırıyor. Eczacılık öğrencisi olan Nahya, Tiktok hesabından yaptığı açıklamada mizah ve eğlence için videoları çektiğini belirtiyor. Muhammed Nur Nahya, bu kez Erdoğan’in karantina günlerine dair parodiler hazırladı. Bir günde 6 milyondan fazla izlenen video sosyal medyada gündem oldu..


👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu