Kimdir

Damla Demir Yılmaz Kimdir? Damla Demir Yılmaz Hayatı ve Biyografisi

Damla Demir Yılmaz Kimdir?. Sosyal medyada ve TV ekranlarında son günlerde sıklıkla görmeye başladığımız Damla Demir Yılmaz Kaç Yaşında? Diyetle ilgili verdiği demeçlerle oldukça fazla takip edilen Novar poliklinik sahibi Damla Demir Yılmaz Aslen Nerelidir? Gelin birlikte Damla Demir Yılmaz Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Damla Demir Yılmaz Kimdir?

Novar poliklinik sahibi olan Damla Demir Yılmaz aldığı eğitimler sonrası oldukça popüler bir diyetisyen olarak kariyerine devam emektedir. 2018 yılında Acıbadem Üniversite Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olarak Diyetisyen / Beslenme ve Diyet uzmanı unvanını almıştır. Lisans Eğitimi bitirme tezini ‘Üniversite Öğrencilerinin Sıvı Tüketimleri ve Uyku Kaliteleri Arasındaki İlişkinin Değerlendirilmesi’ olarak yazmıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Kanada’da mesleki medikal İngilizce eğitimi programına katılmıştır.

2019 Güz dönemi itibari ile Bahçeşehir Üniversitesi’nde %100 burslu Beslenme ve Diyetetik Bölümü Tezli Yüksek Lisans Programına kabul almıştır ve Master süresince Fonksiyonel Gıda ve Bileşenlerinin Majör Depresyon üzerine etkisi, Çocukluk Çağında Ketojenik diyet, Probiyotiklerin Antibiyotik ile ilişkili Diyarede etkinliği gibi konularda detaylı araştırmalarda bulunmuş ve derleme çalışmaları yapmıştır.


Damla Demir Yılmaz Hayatı ve Biyografisi

Damla Demir Yılmaz, 2020 yılında ise Fonksiyonel Gıda ve Bileşenlerinin Majör Depresyon üzerine etkisi üzerine çalışması 1. Uluslarası Palandöken Bilimsel Araştırmalar Kongresi’ne kabul görmüş ve bildirisini sunmuştur. Yüksek Lisans bitirme tezi üzerinde ise çalışmalarını halen devam ettirmektedir.

Güncel olarak kendi kurduğu ve yürüttüğü online beslenme ve diyet danışmanlığı ağında ve vizyonu – misyonu kadınları fiziksel, ruhsal ve mental olarak en iyi düzeye taşımak olan SAY İstanbul Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde yüz yüze hizmetine devam etmektedir. Novar poliklinik sahibi olarak hayatına devam eden Damla Demir Yılmaz sosyal medya hesaplarında da hatırı sayılır bir kitleye hitap etmektedir.

İnstagram 👉 Novar Poliklinikleri


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu