Gündem

Dedektif Gibi İz Süren Anne, 14 Yaşındaki Kızını Taciz Eden Kişiyi Buldu: Gerçeği Öğrenince Şok Oldu!

14 yaşındaki kızını sosyal medyadan taciz eden kişiyi bulmak için dedektif gibi iz süren anne tacizciyi görünce şoke oldu. Tacizci, evli ve iki çocuk babası komşuları çıktı.

14 yaşındaki kızını sosyal medyadan taciz eden sapığı yakalamak için anne Sevilay B. dedektif gibi iz sürdü. Tacizciyle kızıymış gibi konuşan anne markete 50 lira bırakmasını istedi. Daha sonra kamera görüntülerini izleyen anne tacizcinin evli ve iki çocuk babası komşuları çıkınca şoke oldu.

Dedektif Gibi İz Süren Anne, 14 Yaşındaki Kızını Taciz Eden Kişiyi Buldu

İzmir’de Sevilay B. 14 yaşındaki kızını sosyal medyadan sahte hesapla taciz eden sapığı dedektif gibi iz sürerek buldu. Küçük kızın çıplak fotoğraflarını isteyen sapıkla, kızıymış gibi mesajlaşan anne 50 lira karşılığında istediğini yapacağını söyledi. Parayı markete bırakması istenen sapık, istenildiği gibi parayı markete bıraktı. Daha sonra markete gelen anne, kamera görüntülerini izleyince tacizcinin; evli ve iki çocuk babası komşuları olduğunu gördü.

Küçük kızdan çıplak fotoğraflarını çekip göndermesini isteyen sapık, mesajları engellendikçe sahte hesap açıp tacize devam etti.

Tacizciyle sosyal medyada kızıymış gibi konuşan anne, “Arkadaşıma borcum var” diyerek 50 lira istedi

 

Sabah’tan Ceyhan Torlak’ın haberine göre Sevilay B. instagram üzerinden kızıymış gibi tacizci ile konuşmaya başladı. Tacizciye istediği fotoğrafları atacağını söyleyen Sevilay B., ‘Bir arkadaşıma borcum var’ diyerek 50 lira para istedi. Bu isteği kabul eden şüpheli, parayı yakındaki markete bırakacağını söyledi. Söz verdiği markete giderek parayı bırakan şüpheli saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Tacizcinin, konuşmalarda vereceği para için fotoğraf istediği de görülüyor.

Markete 50 lira bırakan kişi, karşı komşusu mermer ustası Ali Danacı’ydı…

Ses kaydı da kameralar tarafından alınan ve tedirgin tavırlar sergileyen şüphelinin market sahibine, ‘Bir kız çocuğu bu parayı gelip alacak’ dediği duyulurken, market sahibinin, ‘Senin çocuklar mı alacak?’ şeklinde sorusuna, ‘Yok başka. Benim çocuklar değil. Biraz sonra gelip alacak. Tamam’ diye yanıt verdiği görüldü.

Ardından markete giderek görüntüleri izleyen Sevilay B. büyük bir şok yaşadı. Görüntülerdeki tacizcinin, evli, bir kız ve bir erkek çocuğu babası karşı komşuları 32 yaşındaki mermer ustası Ali Danacı olduğunu gördü.

Anne Sevilay B. ile kızı Z.B, olaydan sonra savcılık tarafından bir ay süreyle koruma altına alındı. Sevilay B., ‘Ne yaptıysak tacizciye engel olamadık. Engelledikçe yeni sahte hesaplar açıp kızımı taciz etmeyi sürdürdü. Ayrıca bu şüpheli her gün kızımı gördüğünü söyledi. Bu beni daha çok tedirgin etti. Bu yüzden engellemek yerine bu kişiyi nasıl yakalayabilirim derdine düştüm. Böyle bir plan hazırladım. Kızımmış gibi bu sapık ile konuştum.’ dedi.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu