Kimdir

Dilara Kurşun Kimdir, Nerelidir ? Dilara Kurşun Hayatı ve Biyografisi

Bugün davası görülen eski sevgilisi Tufan Kılıç tarafından ormanlık alana götürülerek cinsel istismara maruz kaldığı iddiası ile gündeme gelen Dilara Kurşun, 2016 Miss Turkey yarışmacılarındır. Hal böyle olunca Dilara Kurşun neden gündem oldu? sorusu da merak konusu oldu. Gelin birlikte Dilara Kurşun Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Dilara Kurşun Kimdir?

Dilara Kurşun, 2019 Miss Turkey Güzellik Yarışmasıyla tanınan modeller arasında yer almıştır. 25 yaşındaki ünlü model Dilara Kurşun, 28 yaşındaki Tufan Kılıç‘la birlikteydi. Geçtiğimiz Mayıs ayında ilişkilerini bitirme kararı alan çiftten iddiaya göre Kılıç, Kurşun’ dan ayrılmak istemiyordu. Ayrıldıkları süre içerisinde genç kadını telefonla arayarak rahatsız etmeye başlayan Kılıç, ünlü modelin oturduğu sitede ise olay çıkartmaya çalışıyordu. Tufan Kılıç, 16 Haziran günü akşam saatlerinde yeniden eski sevgilisini aradı.

Dilara Kurşun Neden Gündem Oldu?

Model Dilara Kurşun, kendisini darp edip, cinsel saldırıda bulduğunu iddia ettiği eski sevgilisi Tufan Kılıç’tan şikayetçi olmuştu. 14 yıl 9 aya kadar hapis istemiyle açılan davada Dilara Kurşun yaşadıklarını anlattı. Ünlü model “Beş saat şiddet gördüm. Telefonumu paramparça etti” dedi.

Duruşmada şikayetçi Dilara Kurşun, sanıkla bir yıldır sevgili olduğunu ve onunla beraber yaşadığını söyleyerek şunları anlattı: “Sanık Tufan’ın bu süre zarfında öfke kontrol problemi olduğunu görmüştüm. Ağır ilaçlar ve ağır alkol kullanıyordu. 4 Haziran 2021 tarihinde onun evinde otururken bir arkadaşımla İngilizce konuşurken ondan yazışma konusunda destek almama kafayı takmış ve bana saldırdı.

5 saat kadar bana saldırdı. Bir süre sonra şiddete kendi isteği ile son verdi. Sonra zaten kendisini affetmemi istedi, pişmanlığını hissettirdi. 15 Haziran günü ise sanıkla tanışma yıldönümümüzdü. O gün annemdeydim ve sanık beni arabasıyla evden aldı. Beni Kumköy’de ıssız bir plaja götürdü. Orada masa kurmuştu.”

👉 Atakan Işıktutan Kimdir, Nerelidir? Atakan Işıktutan Hayatı ve Biyografisi

👉 Belma Belen Kimdir, Evli mi? Belma Belen Hayatı ve Biyografisi


Tufan Kılıç Mahkemede Neler Anlattı

Şikayetçi avukatı Emek Emre taraflar arasında mesajların incelendiğinde sanığın tehdit ve hakaret suçlarının işlediğinin anlaşılacağını söyleyerek, “Cinsel saldırı suçu yönünden olayda sanığın darp esnasından sonra elini müvekkilimin vücudunun ön bölgesine koyduğu sabittir. Müvekkilimin olay anında yaralanmasına ilişkin fotoğraflar kendi kendini yaralamasının mümkün olmayacağını göstermektedir” ifadelerini kullandı.

Sanık Tufan Kılıç, şikayetçi Dilara Kurşun’un ifadelerini kabul etmediğini belirterek, “Dilara’yı Kumköy’deyken darp ettiğim ve dokunduğum şeklindeki iddiaları asılsızdır. Kendisine hiçbir şekilde elimi sürmedim, dokunmadım. Daha önce trafikte bir çift ile tartışmıştık, Dilara’nın yaralanmaları bu olayla alakalı olabilir. Şikayetçi ile ilişkilerimiz arasında sıkıntılar olsa da sonrasında barışıp ilişkimize devam ettik” diye konuştu.

Mahkeme heyeti eksiklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.

İnstagram 👉 Dilara Kurşun

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu