Oyun

Dream League Soccer 2024 APK İndir (Para-Futbolcu Hileli)

Dream League Soccer 2024 APK İndir (Para-Futbolcu Hileli), futbol oyunlarını sevenler için First Touch Games stüdyosunun geliştirdiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Oyunun amacı kontrolünü sağladığınız futbolcular ve takımınız ile maçlara çıkmak, rakip takımı mağlubiyete uğratmaktır. Dream League Soccer 2024 için genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hilelitüm futbolcuların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede dünyaca ünlü futbolcuları takımınıza transfer edebilir, stadyumu dilediğiniz gibi büyütebilirsiniz.

Dream League Soccer 2024 APK İndir (Para-Futbolcu Hileli)

Yüzlerce futbolcu, farklı oyun modları, uzun süren maçlar ve dahası sizleri bekliyor. Dream League Soccer 2024 v7.18 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dream League Soccer 2024 Play Store’da henüz herkes için indirilebilir değildir.

BİLGİLENDİRME : oyun içindeki harcamalar internet üzerinden kontrol ediliyor bu yüzden hile şu aşamada olmuyor. DLS 20 ve 19 farklı oyunlardır, 2 oyunu da cihazınızda kurulu tutabilirsiniz.

Dream League Soccer 2024 v7.18 FULL APK İNDİR – 284MB


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar. Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


BİLGİLENDİRME

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM


İlginizi Çekebilir  👇

👉 İnternetten Para Kazanmanın Yolları 

👉 İnternetten Para Kazanmak İçin 30 Fikir ve 12 Site

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu