Dünyanın En Başarılı 10 Gencinden 2’si Türk

Dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneğ’2019 Dünya Konferansı Estonya’da gerçekleştirdi. 112 ülkeden yaklaşık 4 bin kişinin katıldığı konferansta JCI Türkiye ekibi birçok kategoride finale kalırken 3 ödül kazandı.

Türk gençler farklarını ortaya koydu

Türkiye’ye İş Dünyası kategorisinde ‘Digicon’ projesi ödül getirdi. JCI Kültür şubesi tarafından geliştirilen ve girişimcilerin dijital dünyanın yetkinliklerini kazanmaları için eğitim ve inovasyon kampları düzenleyen proje, tüm dünyadan binlerce proje arasından öne çıktı.

JCI Dünya Konferansı kapsamında düzenlenen Dünya’nın En Başarılı 10 Genci Ödülleri’nde (TOYP – Ten Outstanding Young Persons of the World) ise iki Türk genci Türk bayrağını sahnede dalgalandırdı. ‘İş Dünyası ve Girişimcilik’ kategorisinde Duygu Yılmaz ve Tıbbi Yenilik ve Buluşlar kategorisinde Gözde Durmuş dünyanın en başarılı 10 genci arasında yer aldı.

Yüzde 100 Verimlilik Ödülü’ne de layık görülen JCI Türkiye, 4 kategoride ise finale kaldı. JCI 2019 Dünya Konferansı’nda finale kalan projelerin detayları işe şöyle oldu:

En İyi Başkan – Beyza Birand (JCI Bahçeşehir)

En İyi Üye – Ceren Çiftçi (JCI İzmir)

En İyi Uluslararası İşbirliği Projesi – Turkey Connecting Business Asia (JCI Bahçeşehir)

En Başarılı Ulusal Büyüme ve Gelişme Programı – JCI Türkiye Meet UP projesi

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Erciyes Üniversitesi 2019 YKS Taban Puanları

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478