Bilgi Arşivi

e-Devlet Doğum Saati Öğrenme: Doğum Saati Nasıl Öğrenilir?

e-Devlet Doğum Saati Öğrenme: Doğum Saati Nasıl Öğrenilir? Genellikler kadınlar tarafından yükselen burcunu öğrenmek için merak edilir. Çünkü yükselen burç doğum tarihi ve saati dikkate alınarak hesaplanır. Anne-Babası ve akrabaları tarafından doğum saati bilinmeyen vatandaşlar için ise E-Devlet bu imkanı sunuyor. Gelin hep birlikte doğum saati öğrenme işlemi nasıl yapılır? öğrenelim.

Doğum Saati Nasıl Öğrenilir?

Doğum saatinizi anne-baba ve akrabalarınız öğrenemediyseniz e-Devlet üzerinden sunulan hizmetle doğum saatiniz öğrenmeniz mümkün.

e-Devlet üzerinden doğum saatinizi öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyiniz:

  1. E-Devlet’e T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle beraber giriş yapınız.
  2. Sonrasında ise arama boşluğuna ‘’e-İmzalı Doğum Raporları Sorgulama’’ ibarelerini yazıp aratınız.
  3. ‘’e-İmzalı Doğum Raporları Sorgulama’’ seçeneğini tıklayıp doğum saatinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

👉 e-Devlet Doğum Saati Öğrenmek İçin Tıklayınız


Doğum Saatinin Önemi Nedir?

Astroloji uzmanları doğum saatinin önemi oldukça fazla. Öyle ki bir çok anne doğum saatine göre çocuğunu doğurma şeklini belirliyor. Sezeryanla doğum yapanların Astrolojik açıdan bebeğin kaderine olumlu etki ettiği düşünülmektedir. Doğum sonrasında bebeğin özellikleri ne olursa olsun onları minnetle karşılamak çocuğa anne ve babasının burç özelliklerinin geçmesini sağlıyor.

Anneler bu konuda özellikle anlaşabilecekleri bir burcun döneminde çocuklarını doğurmaya çalışıyor. Örnek olarak bebeğinin Akrep burcu olmasını istemeyenler bir kaç saat öncesinde doğumu tamamlayarak çocuğunu Terazi burcu olarak dünyaya getirebilir.

Bebeğinin kaderinin olumsuz etkilenmemesi için ebeveynlerin alanında uzman bir Astrolog ile doğum günü ve doğum saatini dikkatlice planlamalıdır. Olumsuzluklardan en az etkilenecek bir ortamda çocuğun hayatına başlaması için doğum saatinin doğru şekilde seçilmesi son derece önemlidir.

Doğum zamanının yani saatlerin anlamının çocuğunuzun hayatını etkilediği ve onun geleceği için öngörülerde yardımcı olabileceği için çocuğunuzun yaşamında önemli bir faktör olduğuna inanılmaktadır.

00:01 ile 04:00 arasında doğanlar

Bu saatlerin numerolojideki anlamı öğrenmek ve öğrendiklerini aktarmaktır. Bazı şeyleri tanımaya daha fazla önem veriyor, daha fazlasını öğrenmek istiyorsunuz. Merkür sizi yönetir. Keskin bir aklınız olacak ve iyi bir eleştirmen olacaksınız. Çevreniz ve yaşadığınız ülkenin yanı sıra yabancı toprakları da bilmek istersiniz. Bu dönemde doğanların iyi arkadaş çevresi olur.


04:01 – 08:00 arasında doğanlar

Maddi ürünlere daha çok ilgi duyacaksınız. Numerolojiye göre bu saatte doğduysanız, Venüs’ün etkisi altındasınız. Mutlu yaşamak istiyorsunuz. Tüm maddi faydalarla hayattan zevk almayı seviyorsunuz. Yüksek binalarda yaşamak, arabalarla seyahat etmek istersiniz. Paranın nereden geldiğinden rahatsız olmazsınız. Gözlerinize iyi görünen herhangi bir ürünü satın alırsınız. Para kazanmak için, gece saatlerine kadar bile çalışmayı tercih edersiniz.


08:01 – 12:00 arasında doğanlar

Amacınız ve karakteriniz, her yönüyle ilk olmak isteğiyle dolu. Mars tarafından yönetiliyorsunuz. Bu saatlerin numerolojideki anlamı liderliktir, bu nedenle liderlik nitelikleriniz fazladır. Bir lider olarak başarılı olacaksınız. Bu saatlerde doğanların çoğunluğu komutanlar, üst düzey yetkililer gibi üniformalı kuvvetlerde bulunmak, şartları belirleyecek ve başkalarını kontrol etmek isterler. Kimseyi aldatmazlar. Azami samimiyetle çalışırlar.


12:01 – 16:00 arasında doğanlar

Kalbinizde ne varsa hiçbir şeyi ortaya çıkartmak istemezsiniz. Başkalarının sizi ve karakterinizi anlaması zor. İçten ve doğalsınız. Zor şartlarda olanlara yardım etmeyi seviyorsunuz. Erken dönemlerde bazı zorluklar yaşayacaksınız. Bir veya belirli bir zaman noktasında, zamanınızın çoğunu adanmışlık amaçlarına ayıracaksınız.


16:01 – 20:00 arasında doğanlar

Sosyal hizmetlere önem vereceksiniz. Bu saatte doğanların büyük çoğunluğu sosyal iyileşmelere zaman harcar ve iyi tanımanın keyfine varır. Bu saatlerin numerolojideki anlamı şöhrettir. Sizin için isim ve şöhret yüksek bir önceliktir. Kendi kendine yeten bir insanların doğduğu saatlerdir. Bu saatlerde doğanların bazıları politik kariyere girmek ister çünkü herkese iyi ilişkiler kurabilen bir karaktere sahipsiniz.


20:01 – 00:00 arasında doğanlar

Hayatınızda hem iniş hem de çıkışlar olacak. Kolayca kışkırtılabilen bir yapınız olacak. Zorlu işlerle yüzleşmekten kaçınmayacaksınız. Sağduyulu olursanız, tüm alanlarda zafer kazanacaksınız. Erken yaşınızda en zor zamanlara şahit olduğunuzdan, önceki engelleri kullanarak, mucizeler yaratabilirsiniz. Ateşle oynamayı seviyorsunuz ama dikkatli olun.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 E-Devlet Hasar Kaydı Sorgulama

👉 E-Devlet İsim ve Soy isim Değişikliği Nasıl Yapılır?

👉 e-Devlet Şifremi Unuttum Nasıl Girebilirim?

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu