Lise

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi SMS İptali Nasıl Yapılır?

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi SMS İptali Nasıl Yapılır? Sorusu 8383 üzerinde SMS alan Veliler tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. E Okul Bilgilendirme SMS tüm operatörler üzerinden belli bir ücret karşılığında yapılıyor. Gelin hep birlikte E Okul Bilgilendirme SMS iptali nasıl yapılır öğrenelim.

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi SMS

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi öğrencilerin sınav sonuç bilgilerine, sınav tarihlerine, devamsızlık durumu, karne ve diploma notu, proje bilgileri, kayıt alınma, kayıt silinmesi ve nakil gibi birçok bilgiyi SMS ile takip ettikleri sistemdir.

E Okul Veli Bilgilendirme SMS sistemine üye olmak için cep telefonunuzdan öğrenci tc kimlik numarası yazılıp 8383’e göndermeniz yeterlidir.

Servis üyeliği dahilinde yapılacak tüm bilgilendirmeler için aylık belirli bir ücret alınmaktadır. Bilgilendirmeler aylık 30 SMS ücretindedir.

Servise üye olan veya olmayan tüm kullanıcıların yapacakları her bir sorgulama için bir ücret alınmaktadır.


E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi SMS İptali Nasıl Yapılır?

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi SMS servisine olan ve üyeliğini iptal etmek isteyenler IPTAL yazıp 8383’e göndererek. E Okul SMS bilgilendirme üyeliğini iptal edebilirler.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu