Kimdir

Ecem Lawton Kimdir, Kaç Yaşında? Ecem Lawton Hayatı ve Biyografisi

Ecem Lawton Kimdir, Kaç Yaşında?. Kerimcan Durmaz’ın “Peşimde” şarkısı klibi yayınladıktan sonra gündeme gelen klibin prodüksiyonu Ecem Lawton merak edilen isimler arasında oldu. Hollywood film setlerinde çalışan Lawton, Kerimcan Durmaz ile Amerika ziyaretlerinde tanışmıştır.  Peki Ecem Lawton Hayatı ve Biyografisi. Tüm bu soruların cevaplarına makalemizden ulaşabilirsiniz.

Ecem Lawton Kimdir, Kaç Yaşında?

Kerimcan Durmaz’ın “Peşimde” şarkısını prodüktörü Ecem Lawton, Columbia üniversitesi Psikoloji ve film & medya çift dalı ile 2016’da mezun olduktan sonra Los Angeles’a taşınan Ecem, Hollywood film setlerinde çalıştı ve kendi kısa filmlerini çekti. 2018’de Sotheby’s Sanat Enstitüsü Londra’dan (Sotheby’s Institute of Art London) kabul alan Ecem, Modern Sanat masterını tamamladı. Bu süre boyunca aralarında Londra’nın en büyük modern sanat müzesi Tate Modern olmak üzere pek çok serginin küratörlüğünü yaptı.


Ecem Lawton Hayatı ve Biyografisi

Ecem Lawton,  Kerimcan Durmaz’ın “Peşimde” isimli şarkısının ve Zeynep Bastık’ın da “Bana Sorma” şarkısının klip yönetmenidir. 2016 yılında lisans eğitimini tamamlayan Lawton Hollywood film setlerinde çalıştı ve kendi kısa filmlerini çekti. 2018’de Sotheby’s Sanat Enstitüsü Londra’dan (Sotheby’s Institute of Art London) kabul alan Ecem, Modern Sanat masterını tamamladı. Bu süre boyunca aralarında Londra’nın en büyük modern sanat müzesi Tate Modern olmak üzere pek çok serginin küratörlüğünü yaptı.


Ecem Lawton Instagram :Ecem Lawton

Ecem Lawton Twitter : Ecem Lawton

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu