Yaşam

En İyi Arkadaşlık Siteleri ve Uygulamaları 2024

En İyi Arkadaşlık Siteleri ve Uygulamaları 2024. Türkiye’de en çok kullanılan arkadaşlık uygulamaları. Son zamanlarda çoğu insan reel arkadaşlık dışında sosyal medya yada uygulamalar aracılığı ile yeni arkadaşlar edinmekte. İster yalnızlıktan ,ister farklı insanlar tanımak sebebiyle olsun büyük bir kitle artık farklı uygulamalar aracılığı ile arkadaş edinmeye devam ediyor. Tabi bu tür uygulamalar sayesinde yabancı arkadaşlıklar da kurulabiliyor ve bu sayede yabancı dil pratiği yapmak da mümkün.

En İyi Arkadaşlık Siteleri ve Uygulamaları 2024

Tüm dünyaya olduğu gibi  ülkemizde de geniş bir kitleye sahip olan uygulama kullanıcıları hem yeni arkadaşlar ediniyor hem de aşk hayatlarında güzel bir yola girme avantajını sağlıyorlar. Hal böyle olunca Arkadaşlık Sitesi Kullanıcıları nın bu tür uygulamalar sayesinde kendilerine uygun eş bulma şansları da bir hayli artıyor. Biz de bu tür uygulamarı kullanmak isteyenler için En İyi Arkadaşlık Sitesi Uygulamaları 2024 favori siteleri araştırıp hep AppStore’a hem de Google Play Store’ da indirip kullanabileceğiniz En İyi Arkadaşlık Sitesi 2024 Uygulamalarını listeledik;
Birbirinden farklı özellikler sunan Arkadaşlık Uygulamaları ve Arkadaşlık Siteleri, kullanıcıları tarafından kendileri için en uygun seçenekleri sunan site yada uygulamaları tercih ediyorlar. Akıllı telefon uygulamaları arasından seçebileceğiniz  arkadaşlık siteleri de bulunmakta. Hem arkadaşlık sitelerin hem de arkadaşlık uygulamaların kullanıcılarına sunduğu seçenekler, kolaylıklar ve aradığı aşkı bulmak isteyenler için En İyi Arkadaşlık Siteleri Hangileri? Bu siteleri sizler için derleyip listeledik…

1- Lavinsta Arkadaşlık Sitesi

En iyi arkadaşlık siteleri listemizin başında ülkemizde 2021 yılında popüler olmaya başlayan Lavinsta arkadaşlık sitesi yer alıyor. Güvenilir ve gerçek kişiler oluşan üyeleri barındıran site istediğiniz şehirden insanlarla tanışmanıza olanak sağlıyor. Ücretsiz olarak üye olup sınırsızca sohbet edebileceğiniz Lavinsta arkadaşlık uygulamasını AppStore ve Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. İsteseniz de web sitesi üzerinden üye olup kullanabilirsiniz.


2- Tinder Arkadaşlık Uygulaması

Akıllı telefon kullanıcıları tarafından en 50 milyondan fazla indirmeye sahip olan bir diğer arkadaşlık uygulaması Tinder eşleşerek beğendiğiniz kişiyle sohbet etmenize olanak sağlıyor. Tinder arkadaşlık uygulaması en aktif kullanılan arkadaşlık uygulamaları arasında ilk sırada yer alıyor. Tinder uygulaması konumunuzdan faydalanarak kullanıcılarına etrafındaki diğer kullanıcıları gösterebilen ve her iki kullanıcının da birbirini beğenmesi halinde sohbet etme imkanı sağlayan bir uygulamadır.


3- MeetMe Arkadaşlık Uygulaması

MeetMe arkadaşlık uygulaması ilgi alanınıza göre çevrenizdeki insanlarla tanışmanızı sağlayan bir uygulama. Klasik mesajlaşma özelliklerinin yanı sıra canlı yayın yapma olanağı da tanıyan uygulama, Google Play Store üzerinden 50 milyondan fazla indirme sayısını ulaşmış durumda.


4- Skout Arkadaşlık Uygulaması

Yabancı kişilerle tanışmak isteyenlerin kesinlikle kullanması gereken uygulamalardan olan Skout, dünyanın herhangi bir yerinden insanlarla iletişim kurmanıza olanak tanıyor. Canlı yayın yapma özelliği de bulunan uygulama, insanları konuma göre de filtreleyerek oldukça kullanışlı görünüyor.


5- HelloTalk Arkadaşlık Uygulaması 

Listedeki diğer uygulamalara göre farklı olan HelloTalk, genellikle yeni dil öğrenmek isteyen insanlar tarafından tercih edilen en iyi arkadaşlık sitesi olarak görülüyor. Yani Korece öğrenmek isteyen bir Türk ile Türkçe öğrenmek isteyen bir Koreli bu uygulama sayesinde tanışarak birbirlerine dil eğitimi veriyorlar.


6- Yoomee Arkadaşlık Uygulaması

Bir Alman mesajlaşma ve tanışma uygulaması olan Yoomee, hemen hemen dünyanın birçok yerinde aktif olarak kullanılıyor. Ülkemizde de tercih edilen sohbet uygulamaları arasında yer alan Yoomee, Google Play Store üzerinden 50 binden fazla indirme sayısına sahip.


7- WeChat Arkadaşlık Uygulaması

İlk olarak Çin’de WhatsApp’a rakip olması amacıyla geliştirilen WeChat, zamanla daha da geliştiği için bütün dünyayı açıldı. Aralarında Türkçe de olan toplamda 20’den fazla dil desteği veren uygulama, sesli sohbet, görüntülü arama ve sosyal medya gibi profil oluşturmanıza imkân veriyor.


2024 yılında en popüler arkadaşlık sitesi listemiz bu kadar sizlerin de önerdiğiniz arkadaşlık sitesi önerileriniz var ise yorumlarda belirtebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Telegram Arkadaşlık Grup Linkleri 2024

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu