Sinema

En İyi Netflix Animasyon Filmleri 2024

En İyi Netflix Animasyon Filmleri 2024. Komedi-drama, aksiyon-macera, bilim-kurgu ve fantezi gibi çok çeşitli türlerde bulunan animasyonlu TV şovları, eğlenmeyi seven bir için Netflix mükemmel bir kaynaktır. Bu makalemizde IMDb puanına göre en iyi Animasyon filmleri listesine ulaşabilirsiniz.

1. BoJack Horseman

En iyi Netflix animasyon dizisinin bir serisini bir patlama ile başlatmak için, “BoJack Horseman” ı en üste koymak istiyorum. Will Arnett’in başrolü olarak oynadığı bu yetişkin animasyonlu komedi-drama dizisi, yorulmadan izlemek isteyeceğiniz eksiksiz bir eğlence paketidir. Arsa bahsedersek, BoJack Süvari kez 1990’larda bir TV programı popüler bir yıldız olmak için kullanılır. Ancak 20 yıl sonra serveti tamamen değişti. Sonsuz öfke nöbetleri ve intihar atının kendini yıkıcı davranışlarını, video akışınızı bir sürü komik anla doldurmak için izleyin!

IMDb Puanı: 8.6


2. All Hail Kral Julien

Sonsuz komedilerin sahneye çıkmasını istiyorsanız, All Hail King Julien’e bir şans vermenizi tavsiye ederim. Öne çıkan rollerde Kral Julien, Maurice ve Mort’un yer aldığı bu animasyon dizisi, DreamWorks Animation filmi Madagaskar serisine dayanıyor. Komedi ve dramın iyi bir karışımıyla All Hail King Julien, eğlence dolu bir izleme için tüm aile grubunuzu almanız gereken şeydir .

IMDb Puanı: 7.2


3. Buddy Thunderstruck

İnanın bana “Buddy Thunderstruck” kadar eğlenceli olan çok az sayıda stop motion çocuk komedi televizyon dizisi var. Ve onu tam olarak iyi Netflix orijinallerinden . Bu komedi dizisinde Brian Atkinson, Ted Raimi, Harry Chaskin ve Debi Derryberry gibi önemli isimler yer alıyor. Hikayeye gelince, bir köpek sürücüsünün etrafında duruyor ve maceralı kamyon sürüşünü sergiliyor. Komik anlarla dolu yüksek oktanlı maceralarla dolu Buddy Thunderstruck sizi asla cezbetmeyecek!

IMDb Puanı: 7.8


4. Trol avcıları

Fantastik bir dokunuşla son derece ilgi çekici bir hikayeye sahip TV dizisinden asla yeterli gibi görünmeyen insanlar için, “Trollhunters” şovu aydınlatmak için mükemmel bir folyo. Arsa, gizlice kendi şehirlerinin altına gizlenmiş bir dünya keşfeden bir grup arkadaş etrafında toplanmıştır Ayrıca, trollerin ve birçok eşsiz yaratıcıların gizli bir alemiyle de karşılaşıyorlar. Fantastik yeni dünyanın onlar için neler yaptığını öğrenmek için tüm bölümleri aç!

IMDb: 8 0,4


5. Dragons: Edge to the Edge

“Dragons: Race to the Edge” gibi göz kamaştırıcı bir animasyon diziniz varsa, dikkatiniz için umutsuzca yarışıyor, neden başka bir yere bakmalısınız? Animasyon dizileri , ejderhaların çığır açan maceralarıyla ilgilidir. Son sezonda, ejderha binicileri Dragon Flyers’ın gerçek liderini bulmaya çalışıyorlar. Ejderha türünün hayatı tehlikeye girdiğinde, Hıçkırık, Dişsiz ve Ejderha Binicileri önderliğindeki ejderha binicileri gelgitleri lehine çevirmek için en cesur yolculuğa çıkarlar.

IMDb: 8 0,3


6. Dısenchantment

Hicivsel bir fantazi sitcom yayını yapmaya ne dersiniz? Dreamland’ın ortaçağ fantezi krallığında yer alan Disenchantment izlemek için bir zevktir. TV dizisi, kendi kurallarını belirleyen alkolik bir prenses olan Bean’in etrafında yer alıyor. Bahsetmemek gerekirse, “Luci” adlı yıkıcı kişisel iblisinin de oynayacağı büyük bir rol var. Genel olarak, Disenchantment, komedilerle yüklendiği için Netflix kuyruğuna eklemeye değer.

IMDb: 7 .2


7. Big Mouth

“Big Mouth” yetişkin animasyonlu bir sitcom olarak öne çıktı. Ergenlik döneminde yaşamları sonsuz mucizeler ve dehşetlerle karşılaşan genç arkadaşların (7. sınıflar) etrafında odaklanmıştır Nick Kroll, Andrew Goldberg, Mark Levin ve Jennifer Flackett’in seslerine sahip olan bu sitcom, komik kemiklerinizi gıdıklamak istediğiniz tek şey. Git, genç arkadaşların komik maceralarını ve sonsuz utançlarla nasıl başa çıktıklarını keşfetmek için başla!

IMDb Puanı: 8


 8. Hilda

Eğer fantezi sizi çekirdeğe çekerse, “Hilda” yı seveceksiniz. Animasyon dizileri korkusuz bir kız Hilda etrafında toplanmış ve onun müthiş macerasını takip ediyor. Mavi saçlı kız, karizmatik kişiliği ve asla söylenmeyen tutumu sayesinde en tehlikeli canavarlarla bile tanışabileceği eşsiz bir şehre seyahat ediyor.

IMDb Puanı: 8.7


9. Castlevania

“Castlevania” yı öne çıkaran şey, dram, karanlık fantezi, aksiyon, macera ve korku gibi çok sayıda malzemenin harika bir karışımı. Aynı isimli video oyunu serilerine dayanarak , bu animasyonlu web TV dizisi birçok cephede çıtayı yükseltti. Ardından, Wallachia ulusunu Dracula ve büyük köleler ordusundan cesur bir şekilde savunan bir vampir avcısı takip ediyor. Şahsen, sanat tarzını şaşırtıcı buldum. Japon anime ve Ayami Kojima’nın Castlevania: Night Symphony’deki sanat eserlerinden esinlenen sanat tarzı, ona benzersiz bir hava katıyor.

IMDb Puanı: 8.1


10. Tuca ve Bertie

Ünlü bir karikatürist Lisa Hanawalt tarafından yaratılan “Tuca & Bertie”, en iyi Netflix animasyon dizisinin bu koleksiyonunda güvenli bir yer bulmak için çok çalışmak zorunda değildi. Tiffany Haddish ve Ali Wong’un oynadığı şov, çok sayıda övgü kazandı. Hikayeden bahsetmişken, iki kuş-kadın arasındaki dostluğun etrafında kurulmuştur . Tuca kaygısız olsa da, Bertie hayali bir şarkı kuşu. Dostlukları, bir ton gerçeküstü mizahla farklı bir yön gösterir.

IMDb: 7 .4


İlginizi Çekebilir  👇

👉 En İyi Netflix Filmleri

👉 Öğrenci Gündemi’ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu