Öğrenci Gazetesi

En İyi YKS Matematik Youtube Ders Kanal Önerileri 2024

En İyi YKS Matematik Youtube Ders Kanal Önerileri 2024. Bir şeyi başarmak istiyorsanız korkularınızı yenmelisiniz. Çoğumuz için matematikten korkulan bir ders ama üniversite hayallerine ulaşman için korkularını yenmelisin. Kendine öncelikle istediğin bölümü kazanman için kaç matematik neti gerektiğini belirle matematiği hiç bilmiyor gibi sıfırdan başla her konu sonu kendini soru çözerek test et hedeflerinden daha ileriye gittiğini göreceksin. Bunları uygularken sana yardımcı olacak önceki yıllarda YKS hazırlananların önerdiği en iyi YKS matematik Youtube kanalları sana istediğin başarıyı yakalatacaktır.

YKS Matematik Youtube Ders Kanal Önerileri 2024

Rehber Matematik (Her Seviyeye Uygun)

Hocamız matematiği kolay tekniklerle anlaşılır bir dille anlatıyor. Hocamızın anlatımı size bir arkadaşınızdan ders dinliyor gibi gelebilir enerjinizi ve motivasyonunuzu yükselterek korkulan matematiğin üstesinden geleceğinizden emin olabilirsiniz.

Rehber Matematik


Şenol Hoca (Basit Seviye)

Şenol hoca 2011 yılından itibaren YouTube’daki en tutarlı kanallardan biri basit anlatımı sempatik konuşması ve tavırlarıyla öğrencilerin sevdiği hocalardan. Konuları temelden almasıyla unutulan konuların hatırlanmasını sağlıyor. Eğer benim matematik temelim sıfır diyorsanız Şenol hoca tam sizin için.

Şenol Hoca


Hocalara Geldik (Her Seviyeye Uygun)

Bu kanal alanda uzman ekipler toplanarak kurulan bir projedir. Her seviyeye hitap etmeyi hedefleyen bu kanalda kendinizi eğlenerek ders ders öğrenirken bulacaksınız. Her konuda her seviye üzerinde çözülmüş onlarca sorular bulabileceğiniz çözüm yollarını öğrenebileceğiniz bir çok örnek soru mevcut.

Hocalara Geldik


Ceyhun Hoca (Özel Öğrenci)

Her seviye öğrencinin dinleyebileceği Ceyhun hoca, öğrencileri düşünerek ozelogrenci internet sitesini kurup ders videolarının pdf’lerini burada yayınlıyor. Konu anlatımı dışında MEB Kazanım Testleri, denemeleri, çıkmış soruları gibi çalışmalarla öğrencilerin öğrenmelerini pekiştirerek, her konu için yüzlerce soru çözerek sınava hazırlamaya çalışıyor. Zaman zaman motivasyon videoları çekerek sizlere her türden yardımcı olmaya çalışıyor. Değerli hocalardan biri olan Ceyhun hoca, sınav süresince size yardımcı olacaktır.

Ceyhun Hoca


İlginizi Çekebilir  👇

👉 YKS (TYT-AYT) Youtube Kanal Önerileri 2024

👉 2023 YKS (TYT-AYT-YDT) Konuları ve Soru Dağılımı (ÖSYM)

👉 2022 YKS-TYT-AYT-YDT Çıkmış Sorular ve Cevapları PDF İndir

👉 Öğrenci Gündemi’ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu