Kimdir

Engin Polat Kimdir, Ne İş Yapar? Engin Polat Hayatı ve Biyografisi

Engin Polat Kimdir, Ne İş Yapar? Dilan Polat’ın eşi olan Engin Polat eşine yaptığı jestler ve lüks paylaşımlarla sosyal medya kullanıcıları tarafından merak edilen isimler arasında yer alıyor. Son olarak Engin Polat, eşi Dilan Polat’a doğum gününde uçak hediye etmesiyle gündeme geldi. İşte Engin Polat Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm merak edilenler.

Engin Polat Kimdir?

Sosyal Medya fenomeni ve Türkiye’nin birçok ilinde bulunan Dilan Polat güzellik merkezlerinin sahibi Dilan Polat’ın eşi Engin Polat 3 Haziran 1988 İstanbul doğumludur ve 2023 yılı itibariyle 35 yaşındadır. Engin Polat’ın bazı kaynaklara göre aslen Ankaralı olduğu söylenmektedir.

Lise dönemlerinde tanışan Engin ve Dilan Polat çifti 2007 yılında hayatlarını birleştirmişlerdir. ilda Polat adında bir kız, Milan Efe adında bir de erkek çocukları vardır. Polat çiftinin kızı 10, oğlu ise 2 yaşındadır.


Engin Polat Ne İş Yapıyor?

İş insanı Engin Polat kariyerine 2013 yılında İnşaat sektörü ile başlamıştır ve başarılı işlere imza atarak adını duyurmuştur. Daha sonra Medikal estetik sektörüne giren Engin Polat Dipomed Medikal şirketini kurmuştur. Halen Dipomed Medikal şirketinin kurucu üyesi ve yönetim kurulu başkanı olarak kariyerini sürdürmektedir.

Eşi Dilan Polat ile kurdukları Dilan Polat Güzellik Merkezleri zincirleri ise Türkiye’de 72 şubesinin ve Dünya çapında 8 ülkede faaliyet göstermektedir.


Engin Polat Hayatı ve Biyografisi

İş insanı Engin Polat 1988 doğumludur ve Medikal estetik sektöründe çalışmaktadır. Ayrıca eşi Dilan Polat ile kurdukları Dilan Polat Güzellik merkezlerini işletmektelerdir. Aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan çift eşi Dilan Polat’a yaptığı pahalı hediyeler ve sürprizlerle gündeme gelmektedir. Son olarak eşine doğum gününde uçak hediye etmiştir.

Instagram👉 Engin Polat 

Instagram 👉 Dilan Polat


 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Dilan Polat (@dilanpolat)’in paylaştığı bir gönderi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu