Kimdir

Evlilik Hakkında Her Şey Songül kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey Songül Gerçek Adı Nedir?

Şimdiye kadar bir çok film ve dizide yer alan duayen tiyatrocu şimdide Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yer almaya başladı. Beni Böyle Sev adlı diziyle büyük beğeni toplayan sevilen tiyatrocu Leyla ile Mecnun dizisinde de rol aldı.  İşte çok merak edilen ve aratılan  Evlilik Hakkında Her Şey Songül kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey Songül Gerçek Adı Nedir? Evlilik Hakkında Her Şey Songül Selen Uçer Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey Songül kimdir? 

Evlilik Hakkında Her Şey Songül kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey Songül Gerçek Adı Nedir? sorularına cevabı Selen Uçer.
5 Mayıs 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Tam adı Leyla Selen Uçer’dir. Annesi ve babası Kimya mühendisidir. İstanbul’un Karaköy semtinde bulunan Avusturya Lisesi’ni bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümünden mezun oldu. Peki, Selen Uçer kaç yaşında, nereli? Selen Uçer hangi dizilerde rol aldı? İşte, Selen Uçer filmleri…

Bu sezon ekranlara gelen Evlilik Hakkında Her Şey adlı dizide Songül karakterini canlandıran isim Selen Uçer’dir. FOX TV’de yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizide Songül isimli karakter şirketin patronu Alpay beyin karısıdır. Ancak Alpay beyi onu en yakın arkadaşı ile aldatarak hayatının şokunu yaşatır. Songül eşi ve arkadaşını şirket odasında basar, ikisine de saldırır; ancak sonunda Alpay yüzsüzlüğünün verdiği cesaretle Songül’ü kovar ve onu boşayacağını söyler.


Selen Uçer Kimdir?

Leyla Selen Uçer (d. 5 Mayıs 1983) Türk oyuncu. Ara filmi ile DOT yapımı Böcek oyunuyla tanınır. Kimya mühendisi bir anne babanın kızı olarak dünyaya geldi. Avusturya Lisesi’ni ve Boğaziçi Üniversitesi’nin kimya bölümünü bitirdi. Üniversite yıllarında Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları’nda yer aldı. Ayrıca yarı zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü’ne devam etti. Bir yıl Akademi İstanbul’da burslu olarak eğitim gördü. Chicago’daki Roosevelt Üniversitesi’nde yine burslu olarak yüksek lisans yaptı. Yazdığı Amerikan Rüyası adlı oyun, Off-Broadway’de Ensemble Theater tarafından sahnelendi.


➡Diğer Merak Ettiğiniz Kişiler İçin TIKLAYINIZ


Öğrenci Gündemini Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Ederek Güncel Bilgilere Daha Hızlı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz.

Öğrenci Gündemi: Instagram

Öğrenci Gündemi: Twitter

Öğrenci Gündemi: Facebook

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu