Kimdir

Ezgi Can Ural Kimdir, Nerelidir? Ezgi Can Ural Ne İş Yapıyor?

Ezgi Can Ural Kimdir, Nerelidir?. Türk sinema oyuncusu Hakan Ural’ın eşi Ezgi Can Ural Kaç Yaşında? Ezgi Can Ural Ne İş Yapar? Ezgi Can Ural’ın kaç çocuğu var? Soruları en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Kanal D Satış Yöneticisi olan Ezgi Can Ural 2002 yılında Hakan Ural ile hayatını birleştirmiştir.

Ezgi Can Ural Kimdir, Nerelidir?

Hakan Ural’ın eşi Ezgi Can Ural 1983 yılında İstanbul‘da doğmuştur. 2024 yılı itibariyle 41 yaşındadır. Okan Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı mezunudur. .

Aslen Kayseri olan Ezgi Can Ural Kafkas kökenlidir. Saray Halı’nın sahibi İş Adamı, Necati Kurmel’in torunudur. 2002 yılında oyuncu ve model Hakan Ural ile evlenmiştir ve 2013 doğumlu Gisella isminde bir kızı vardır. .


Ezgi Can Ural Ne İş Yapıyor?

Hakan Ural’ın eşi Ezgi Can Ural Kayserili Saray Halı’nın sahibi ve kurucusu Necati Kurmel’in torunudur. Demirören Medya Grubu Kanalı Kanal D departmanında satış yöneticisi görevinde bulunmaktadır. Ezgi Can Ural 5 dil bilmektedir. .


Hakan Ural Kimdir?

Hakan Ural, 10 Mayıs 1967 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası ünlü şarkıcı Selçuk Ural’dır. 16 yaşında mankenlik yapmaya başlaya Ural, ilk olarak 1986 yılında Banu Alkan ile birlikte oynadığı Mavi Yolculuk filmi ile tanınmıştır. .

1988 yılında şarkıcı Sibel Can ile evlenen Hakan Ural, genç yaşta baba oldu. Çiftin evliliklerinden Melisa ve Engincan adında iki çocukları bulunmaktadır. Ural, Sibel Can ile evliliği süresince emlakçılık yaptı. Sezen Aksu, Nükhet Duru ve Hülya Avşar’ın şu an oturdukları evleri Hakan Ural sattı. Çift 1999 yılında boşandı.

Hakan Ural 2002 yılında tanıştığı Saray Halı’nın sahibinin torunu Ezgi Can ile 2005 yılında evlendi. Gisella adında bir kızı daha vardır.

1.eşi: 28 Eylül 1988 tarihinde şarkıcı Sibel Can ile evlendi. 17 Şubat 1999 Tarihinde boşandı. Engincan (d. 27 Ocak 1992) ve Melisa (d. 22 Ağustos 1994) adından iki çocuğu vardır.

2.eşi: 2002 yılında tanıştığı Saray Halı’nın sahibinin torunu Ezgi Can ile 2005 yılında evlendi. Gisella (d.2013) adında bir kızı vardır.

Hakan Ural: Instagram 


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu