Kimdir

Ezgi Yavuz Kimdir, Kaç Yaşında? Ezgi Yavuz Hayatı ve Biyografisi

Ezgi Yavuz Kimdir, Kaç Yaşında?. Eski hakemlerden ve spor yorumcusu Erman Toroğlu eski avukatı Ezgi Yavuz ile evlendi. Barcelona’da TYürk konsolosluğunda evlendikten sonra gündeme gelen Ezgi Yavuz, Erman Toroğlu sevenleri tarafından merak edilen isim oldu. Peki Erman Toroğlu’nun eşi Ezgi Yavuz Nereli ? Ezgi Yavuz Hayatı ve Biyografisi…

Ezgi Yavuz Kimdir, Kaç Yaşında?

Erman Toroğlu’nun eşi avukat Ezgi Yavuz İstanbul Barosuna bağlı olarak avukatlık görevine devam etmektedir.  39 yaşındaki  Ezgi Yavuz ş hukukunda uzman bir avukat. İhtilaflı taraflar arasında konuyu mahkemeye taşımamaları için arabulucu avukat olarak da çalışmaktadır. Ezgi Yavuz, iki yıl önce Galatasaray üyesi oldu. Üyelik belgesini rahmetli başkan Mustafa Cengiz verdi.


Erman Toroğlu Kimdir?

Erman Toroğlu 24 Kasım 1948 tarihinde Mersin’de doğdu. Türk eski futbolcu ve hakem, futbol yorumcusu, televizyoncu ve spor yazarı. Ankara Atatürk Lisesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi İktisat bölümünde tamamladı. Gençlerbirliği’nde başlayan futbol hayatına sırasıyla Ankara Güneşspor, Mersin İdman Yurdu ve uzun yıllar kaptanlığını yaptığı MKE Ankaragücü’nde devam etti. Futbolculuktan sonra hakemliğe başladı, FIFA kokartı aldı. Cavit Çağlar’ın davetiyle siyasete girdi ve 1991 seçimlerinde, hocası Aydın Güven Gürkan’ın karşısına Mersin’de DYP’den aday oldu.

Şansal Büyüka ile uzun yıllardır önce Show TV ve ardından Lig TV’de yayınlanan Maraton adlı programda yorumculuk yaptı.Hürriyet gazetesinde yazarlık yapan Erman Toroğlu, 2010-2013 yılları arasında Telegol’de futbol yorumculuğu yaptı.2015 yılının başlarında TRT Spor kanalında yorumculuk yapmış fakat kısa bir süre sonra çeşitli nedenlerden dolayı kanaldan ayrılmıştır. Şimdilerde ise maç sonralarında A Spor kanalında yorumculuk yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu