Kimdir

Fuat Çimen Kimdir, Nerelidir? Fuat Çimen Hayatı ve Biyografisi

Beşiktaş Kulübünün mayıs ayı sonunda yapılacak seçimde Başkan adayı olacağını açıklayan Fuat Çimen Serveti merak edilmeye başlandı. Beşiktaş başkan adayı Fuat Çimen listesi de araştırılırken bir yandan da Fuat Çimen Ekibi merak konusu oldu. Gelin birlikte Fuat Çimen Hayatı ve Biyografisi öğrenelim…

Fuat Çimen Kimdir?

1966’ da İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelen Fuat Çimen, İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Bölümü, Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünden mezun oldu.

1987-2006 yılları arasında Bakım Onarım Müdürü olarak (1998-2002 arasında Liman Hizmetleri Müdürlüğü vekaleti dâhil) görev alan Fuat Çimen, 2011’den bu yana West İstanbul Marina’da Marina Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

Çimen; çok iyi seviyede Boşnakça, Sırpça, Hırvatça, Karadağca; iyi seviyede İngilizce, orta seviyede Almanca ve Rusça bilmektedir.

👉 Ayşe Çağırır Kimdir, Nereli? Ayşe Çağırır Hayatı ve Biyografisi


Fuat Çimen Hayatı ve Biyografisi

Beşiktaş Kulübü başkan adayı olan Fuat Çimen, 1966 yılında İstanbul Bakırköy’de doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Bölümü, Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünden mezun olan Fuat Çimen, 1987-2006 yılları arasında Bakım Onarım Müdürü olarak (1998-2002 arasında Liman Hizmetleri Müdürlüğü vekaleti dâhil) görev aldı.

2011 senesinden bu yana West İstanbul Marina’da Marina Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmakta olan 56 yaşındaki Fuat Çimen, çok iyi seviyede Boşnakça, Sırpça, Hırvatça, Karadağca; iyi seviyede İngilizce, orta seviyede Almanca ve Rusça bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu