Üniversite Taban Puanları

Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi taban puanları 2023 ve Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi başarı sıralamaları 2023 açıkladı. 2022 YKS TYT-AYT Taban puanları ve başarı sıralamalarına ait ÖSYM ve YÖK ATLAS tarafından yayınlanmış verilerle hazırladığımız tablodan ulaşabilirsiniz. Tablomuzda yer alan veriler 2022 yılından üniversiteye yerleşen adayların puanlarıdır.

Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi 2023 Taban Puanları

 

Aşağıdaki tabloda yer alan bilgiler 2023 yılında tercih yapacak adaylar için güncel nitelik taşımaktadır. Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Taban Puanları 2023 ve Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Başarı Sıralamaları 2023 aşağıdaki gibidir.

Ayrıca Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi bölümü hangi üniversitelerde var? Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi kazanmak için kaç puan gerekir? sorularınızın  cevaplarını da bu içeriğimiz den ulaşabilirsiniz.

ÜniversiteBölüm AdıPuan

Türü
Kont.PuanSıralama
Ankara Üniversitesi (Devlet)Gayrimenkul Geliştirme ve YönetimiEA70291,10502470231
Sinop Üniversitesi (Devlet)Gayrimenkul Geliştirme ve YönetimiEA30209,262961438932

Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. “dolmadı” yazılan yerde kontenjanın dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (–) seklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 2023 YKS (TYT-AYT-YDT) Konuları ve Soru Dağılımı (ÖSYM)

👉 2022 YKS-TYT-AYT-YDT Çıkmış Sorular ve Cevapları PDF İndir

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu