Bilgi Arşivi

Getir Sigara Getiriyor mu? Eve Sigara Getiren Uygulamalar

Getir Sigara Getiriyor mu? Eve Sigara Getiren Uygulamalar araştırmasını yapanlar için bu makalemizi hazırladık. Evden çıkmak istemeyenlerin en çok tercih ettiği ‘Getir’ mobil uygulaması üzerinden market ürünleri ve birçok alanda eve teslimat hizmeti sunmaktadır. Peki ‘Getir’ eve sigara-alkol getiriyor mu? Gelin hep birlikte bu soruların yanıtlarını öğrenelim.

Getir Sigara Getiriyor mu?

2016 yılında hayatımıza giren ve özellikle evden çıkmak istemeyen vatandaşların en çok tercih ettiği ‘Getir’ mobil uygulaması üzerinden market ürünleri alıp, eve teslimat hizmeti alabiliyorsunuz. ‘Getir’ uygulaması üzerin sigara ve alkol ürünleri satışı yapılmadığı belirtildi. ‘Yani Getir’ mobil uygulaması Sigara ve Alkol siparişi getirmiyor.


Eve Sigara Getiren Uygulamalar

Teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza giren mobil uygulamalar market alışverişi ve onlarca kategoride eve teslimat hizmeti sunmaktadır. Evden çıkmadan alışveriş yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği mobil alışveriş uygulamaları Sigara ve Alkol satışı yapmamaktadır. Yani henüz internet üzerinden sigara satışı yapan uygulamalar bulunmamaktadır.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 GetirAraç Kiralama Nasıl Yapılır?

👉 Getir Saat Kaça Kadar Açık?

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu