Kimdir

Gökhan Dinç Kimdir, Kaç Yaşında? Gökhan Dinç Hangi Takımlı?

Gökhan Dinç Kimdir, Kaç Yaşında? Gökhan Dinç Hangi Takımlı? Gazeteci ve televizyoncu Gökhan Dinç kariyerine NTV Spor bünyesinde muhabirlik olarak 1996 yılında başlamıştır. Daha sonra CNN Türk’de muhabirlik yapan Gökhan Dinç Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm merak edilenlere bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Gökhan Dinç Kimdir?

Gökhan Dinç, 1 Ocak 1979, İstanbul doğumludur ve 2024 yılı itibariyle 45 yaşındadır. Gökhan Dinç, Özlem Aktaş ile evlidir ve 2018 doğumlu Ozan adında bir çocukları vardır. Eğitim ve öğretim hayatına İstanbul’da başlayan Gökhan Dinç, üniversiteden mezun olduktan sonra NTV spor bünyesinde muhabirlik yapmaya başlamıştır. 4 yıl NTV spor bünyesinde görev alan ‘Dinç’ 2000 yılında CNN Türk Sporda muhabirlik yapmaya başlamıştır. .

Uzun yıllar CNN Türk bünyesinde görev ala ‘Dinç’ daha sonra Kanal 24’te müdür yardımcısı olarak görev aldı. İlerleyen yıllarda ise FOX TV spor müdürü olarak görev aldı. Fotomaç gazetesinde köse yazarlığı ve BJK Medya iletişim koordinatörü olarak görev yapan ‘Dinç’ 2012 yılında TRT Spor’da Program koordinatörü ve basın tribünü moderatörü olarak görev yapmıştır.

360 TV ekranlarında ‘Spor Gecesi’ adlı programı Haluk Yürekli ile sunumunu üstlenmişlerdir. Gökhan Dinç, Youtube üzerinde ‘Spor Gecesi‘ adlı kanaldan Haluk Yürekli ile Spor dünyasında yaşanan tüm gelişmeleri paylaşmaktadır.


Gökhan Dinç Hangi Takımlı?

Gazeteci ve spor yorumcusu Gökhan Dinç, Beşiktaş taraftarıdır. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Gökhan Dinç BJK medya iletişim koordinatörü olarak görev almıştır.


Gökhan Dinç: Instagram

Gökhan Dinç: Twitter

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu